Rekomendacje

Z wielką przyjemnością i przekonaniem, po wielu latach nadal trwającej współpracy, możemy powiedzieć, że współpraca z Redakcją IRBJ to naprawdę wymierne korzyści dla naszej firmy. Wspólna praca przy promocji wizerunku naszej firmy Comfort System i promocja produktów przez nas oferowanych odbywa się cały czas w różnorodnych formach (druk, portale internetowe). Proponowane przez Redakcję działania marketingowe to nowoczesne, elastyczne i przemyślane kampanie. Pakiety reklamowe zawsze atrakcyjne pod względem zawartości i, co ważne – ceny! Wszystkie materiały przygotowywane są profesjonalnie oraz terminowo.

Katarzyna Dziamska
Comfort System – Odkurzacze Centralne, Wyłączny importer marek DISAN, VENTON, ENKE

 

Domikon wskazuje firmę AVT Korporacja sp. z o.o. Informator Rynkowy. z siedzibą w: Warszawa (03-197), Leszczynowa 11 jako godnego polecenia partnera biznesowego.
Współpraca rozpoczęła się 30.08.2012 i trwa stale, ponieważ okazała się bardzo wartościowa. Zakres współpracy dotyczy: redagowanie artykułów, zamieszczanie aktualności firmy Domikon, opracowanie prezentacji firmy, zamieszczanie realizacji wykonanych przez Domikon. Kontakt z przedsiębiorstwem należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Niezaprzeczalnym jest, że jeśli chodzi o standard realizowanych zleceń, przedsiębiorstwo należy do czołówki w swojej dziedzinie.

Obecnie na rynku trudno znaleźć firmy, które w stu procentach wywiązują się z ustalonego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym. Prace oferowane przez firmę są wykonywane najsprawniej na rynku. Firma bardzo dobrze radzi sobie na rynku. Za sprawą tego mamy gwarancję, że uzyskaliśmy dostęp do najlepszych możliwych i konkurencyjnych rozwiązań. Firma bez wątpienia zasługuje na zaufanie. Nie muszę wyjaśniać, jak istotne jest wynikające z tego poczucie bezpieczeństwa.

Anna Ława
Koordynator marketingu, DOMIKON

 


Z pełnym przekonaniem polecamy Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego lRBJ, z którym z zadowoleniem współpracujemy od lat.

Dzięki pakietowi reklamowemu w formie bardzo praktycznego drukowanego katalogu oraz całorocznej promocji w Internecie, docieramy do wielu potencjalnych klientów. Standard kontaktu z redakcją jest na najwyższym poziomie – zawsze solidni i terminowi, służą pomocą i doradztwem oraz stałą opieką redaktorską, pomagając w korzystaniu z wszystkich narzędzi marketingowych.

Artur Szymczak
Fabryka Styropianu ARBET

 

Nasza wieloletnia współpraca z Poradnikiem Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego IRBJ nie jest przypadkowa. Tytuł ten jest idealnym kanałem komunikacji Baltic Wood z osobami zajmującymi się budową i wykańczaniem domów.

Cenimy sobie szczególną dbałość wydawnictwa o przekazywanie jedynie sprawdzonych, rzetelnych informacji na temat produktów i technologii oraz o profesjonalną prezentację czołowych firm z branży budowlanej. Dodatkową wartością są dla nas publikacje pojawiające się na portalu informatorbudownictwa.pl, które umożliwiają nam wzmocnienie naszego przekazu.

Marta Grabiec
Baltic Wood

Z redakcją IRBJ pracujemy od czterech lat w zakresie prezentacji produktów z naszej oferty docelowym klientom. Efektywność prowadzonych działań jest wysoka, czego dowodem są bardzo dobre statystyki z przeprowadzonych kampanii (np. Google Analytics), a także odzew zainteresowanych klientów, w tym architektów wnętrz. Polecam pakiet IRBJ jako skuteczne i wypróbowane narzędzie komunikacji z rynkiem wykończenia wnętrz.

Katarzyna Wątor
Dyrektor ds. marketingu, Kopp Sp. z o.o.

 

Nasza wieloletnia współpraca z Redakcją IRBJ zawsze przebiegała prawidłowo, a profesjonalne i odpowiedzialne podejście pracowników cechowało zrozumienie naszych potrzeb, elastyczne reagowanie na zgłaszane oczekiwania i zapewnienie ciągłego wsparcia. Wyjątkowa staranność oraz terminowość realizacji zaplanowanych wspólnie działań marketingowych pozwala rekomendować Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego jako rzetelnego oraz przyjaznego partnera biznesowego.

Piotr Higersberger
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Vogel&Noot

 

Informator na czasie. Informator nowoczesny i rozbudowany. Współpraca – zgodna z duchem czasów – 6G. Życzę i sobie i Partnerowi w biznesie – dalszej owocnej współpracy.

Agnieszka Misztal
Dyrektor ds. Handlowych i Marketingu, Stone Master

 

Bardzo cenimy współpracę z Informatorem Budownictwa IRBJ miedzy innymi ze względu na to, że oferty reklamowe przygotowane są z myślą o naszych indywidualnych potrzebach. Poradnik zawiera cenne informacje dla ludzi budujących i remontujących dom. Komunikacja z wydawnictwem przebiega sprawnie, a wspólne projekty realizowane są starannie i terminowo. Nasza dotychczasowa współpraca z Redakcją na każdym etapie od początku do końca jest satysfakcjonująca i dla nas bardzo owocna. Jesteśmy gotowi polecić Redakcję jako zaufanego specjalistę w zakresie promocji i reklamy wszystkim potencjalnym klientom.

Magdalena Sobiesiak
AS PPH Producent odwodnień liniowych i punktowych

 

Nasza wieloletnia współpraca z Redakcją IRBJ zawsze przebiegała prawidłowo, a profesjonalne i odpowiedzialne podejście pracowników cechowało zrozumienie naszych potrzeb, elastyczne reagowanie na zgłaszane oczekiwania i zapewnienie ciągłego wsparcia. Wyjątkowa staranność oraz terminowość realizacji zaplanowanych wspólnie działań marketingowych pozwala rekomendować Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego jako rzetelnego oraz przyjaznego partnera biznesowego.

Ewa Osuch
Alpol

 

Od lat firma Kärcher współpracuje z wydawcą AVT – Korporacja Sp. z o.o. w ramach publikacji na stronach Informatora Budownictwa Jednorodzinnego oraz w ramach prezentacji na stronach portalu informatorbudownictwa.pl. Współpraca redakcyjna i reklamowa zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Owocem tejże współpracy były i nadal są materiały końcowe, które opracowywane są na najwyższym poziomie. Firmie Kärcher, jak i wydawcy przyświeca ten sam cel, mianowicie dotarcie z rzetelnym przekazem do odbiorcy końcowego.

Magdalena Kwoka
Specjalista ds. Badania Rynku i PR/Market Research and PR Specialist, Kärcher

 

Firma KESSEL od wielu lat prezentuje swoją ofertę na łamach Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego. Za każdym razem współpraca z redakcją przebiega bezproblemowo, ze wzajemnym zrozumieniem i akceptacją. Z czystym sumieniem polecamy firmę jako partnera godnego zaufania, rzetelnie wywiązującego się ze swoich obowiązków i dbającego o dobre relacje z klientem i jego zadowolenie.

Anna Stochaj
Marketing, Kessel Sp. z o.o.

 

Współpraca z redakcją Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego na przestrzeni kilku lat zawsze przebiegała sprawnie oraz profesjonalnie. Prezentacje w formie drukowanej, jak i elektronicznej są najwyższej jakości, a firmowy profil na portalu internetowym jest na bieżąco aktualizowany. Kontakt z osobami koordynującymi pracę redakcji jest za każdym razem przyjemny oraz bezproblemowy.

Marcin Lisiak
E-TECHNOLOGIA


Miło nam jest pochwalić się trwałą współpracą reklamową z wydawnictwem IRBJ. Od wielu już lat ściśle współdziałamy przy prezentacji naszych produktów w portalach internetowych, jak również wydaniach drukowanych Poradnika Informator Rynkowy Budownictwa Jednorodzinnego IRBJ. Współpraca jest bardzo elastyczna i dopasowana do naszych potrzeb. Reklama prezentowana jest bardzo profesjonalnie i starannie, a redakcja dba o jej stałą aktualność. Dodatkowym atutem jest też różnorodność możliwości prezentacji, duże grono odbiorców, a przy tym stosowna cena za usługę. Szczerze polecamy współpracę.

Mirosława Ćwik
Pro-Vent Systemy Wentylacyjne, Producent rekuperatorów Mistral i płytowych wymienników gruntowych

 

Firma Franke Polska od wielu lat współpracuje z poradnikiem Informator Budownictwa Jednorodzinnego przy prezentacjach drukowanych oraz od roku z portalem internetowym informatorbudownictwa.pl. Nasze wrażenia ze współpracy są bardzo pozytywne. Zarówno portal jak i poradnik działają rzetelnie, terminowo i zgodnie z ustaleniami. Wszelkie aktualizacje są niezwłocznie uwzględniane. Produkty Franke są zawsze prezentowane w sposób, który spełnia nasze oczekiwania i korzystnie wpływa na odbiór firmy przez czytelników. Rekomendujemy Informator Budownictwa Jednorodzinnego oraz informatorbudownictwa.pl jako bardzo profesjonalne. Uważamy, że zarówno portal jak i poradnik solidnie oraz sumiennie wywiązują się z warunków współpracy.

Monika Konaszewska
Marketing Manager, Franke Polska Sp. z o.o.

Wydawnictwo.
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

wydawca miesięcznika "Budujemy Dom"

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

NIP 527-020-01-77
Kapitał zakładowy 700.000,00 zł
Numer KRS: 0000035930
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Statystyki oglądalności prowadzone są w oparciu o badanie site-centric Sensic Screen, będącego częścią Polskiego Badania Internetu GFK Probe