Wizyt: 34472

Zelmer S.A.

Urządzenia do zabudowy marki Zelmer

Telefon 48 17 86 58 112, 48 17 85 23 622, infolinia 801 005 500
E-mail zelmer@zelmer.pl

Adres Hoffmanowej 19 , 35-016 Rzeszów

Urządzenia do zabudowy marki Zelmer - innowacja w Twojej kuchni. Kuchnia, jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego tak ważne jest, aby była harmonijnym elementem jego wystroju. Wiedząc o tym, Zelmer ponad 1,5 roku temu wyszedł naprzeciw potrzebom swoich Klientów i stworzył gamę innowacyjnych produktów w kategorii dużego AGD. Urządzenia do zabudowy marki Zelmerto kolekcja, której forma wciąż podąża... Czytaj dalej
Urządzenia do zabudowy marki Zelmer - innowacja w Twojej kuchni.

Kuchnia, jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego tak ważne jest, aby była harmonijnym elementem jego wystroju. Wiedząc o tym, Zelmer ponad 1,5 roku temu wyszedł naprzeciw potrzebom swoich Klientów i stworzył gamę innowacyjnych produktów w kategorii dużego AGD.

Urządzenia do zabudowy marki Zelmerto kolekcja, której forma wciąż podąża za funkcjonalnością, niezawodnością oraz designem produktów. To doskonała jakość w przystępnej cenie. W swojej ofercie firma Zelmer prezentuje: piekarniki, zmywarki, płyty grzewcze (indukcyjne, ceramiczne oraz gazowe), a także okapy i stylową mikrofalówkę do zabudowy. Produkty te zostały wykonane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań oraz najlepszych materiałów, co daje konsumentowi gwarancję jakości i niezawodności urządzeń do zabudowy kuchni marki Zelmer.

W skład linii wchodzą obecnie następujące produkty:

Piekarniki (14 modeli)

Piekarniki to zdecydowanie najważniejsze urządzenia w każdej kuchni. Te – marki Zelmer wyposażone zostały między innymi w prowadnice teleskopowe, które gwarantują pełen dostęp i komfort umieszczenia potrawy wewnątrz urządzenia; chowane pokrętła ułatwiające czyszczenie piekarnika oraz podnoszące jego estetykę. Zelmer zadbał również o bezpieczeństwo Klienta -  piekarniki posiadają aż cztery izolacyjne szyby, a także system chłodzenia obudowy, gwarantujący, że powierzchnia drzwi będzie zawsze bezpieczna w dotyku.

Płyty indukcyjne (4 modele)

Płyty indukcyjne marki Zelmer to niezwykle bezpieczne oraz szybkie nagrzewanie. Nie ma wygodniejszego i bardziej skutecznego sposobu gotowania. Płyta indukcyjna generuje energię magnetyczną pomiędzy polem grzewczym a naczyniem, co bardzo istotnie redukuje ryzyko ewentualnego oparzenia. Dodatkowo płyty zostały wyposażone w wiele funkcji, które dają nowe, wyjątkowe możliwości, np. model ZPI 6224 UE posiada możliwość podłączenia urządzenia do gniazdka. Nie jest już potrzebne zasilanie trójfazowe 400 V, wystarczy 230 V, które znajduje się w każdym gniazdku.

Płyty gazowe (11 modeli)

To eleganckie, tradycyjne oraz wytrzymałe urządzenia. Płyty gazowe marki Zelmer zostały wyposażone w ruszt żeliwny, który od dawna wykorzystywany jest przez profesjonalnych kucharzy. Stojące na nich naczynia są stabilne, co daje duży komfort użytkowania produktu. Całą funkcjonalność płyt gazowych dopełnia ponadczasowy design.

Płyty ceramiczne (4 modele)

Płyty ceramiczne marki Zelmer to elegancka, gładka i wytrzymała powierzchnia. Wystarczy tylko jeden dotyk, by przekazać wszystkie polecenia. Urządzenia zostały wyposażone w wydłużone pola grzewcze – Fish ring, które zostały dostosowane do naczyń o wydłużonym kształcie, np. brytfanna potrzebna do przygotowania dań z ryb. Posiadają również 9 poziomów mocy, dzięki którym można dostosować odpowiednią temperaturę do potrawy. Do licznych funkcjonalności płyt ceramicznych Zelmer możemy również zaliczyć zabezpieczenie płyt przed uruchomieniem przez dzieci.

Zmywarki (8 modeli)

W zmywarkach marki Zelmer została zastosowana najnowsza technologia, dzięki której urządzenia pracują cicho i sprawdzają się w otwartych kuchniach, a także tych łączonych z salonem. Posiadają funkcje - „Połowa załadunku”, dzięki której nie trzeba już gromadzić całej zmywarki naczyń. Dzięki możliwości wyboru z 9 automatycznych programów i zastosowaniu w konstrukcji wskaźników: czasu, soli i nabłyszczacza oraz czytelnego wyświetlacza LED, korzystanie ze zmywarek Zelmer będzie proste i efektywne jak nigdy dotąd.

Okapy (11 modeli)

Niezależnie od stylu Twojej kuchni, w ofercie marki Zelmer znajdziesz okap, który doskonale podkreśli każde wnętrze. Zelmer proponuje okapy kominowe, które montowane są przy ścianie i stanowią element kuchennego wnętrza; okapy teleskopowe, które można dyskretnie ukryć w zabudowie kuchennej, a także najprostsze, tradycyjne okapy szafkowe, które montowane są pod wiszącą szafką kuchenną.

Kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa marki Zelmer cechuje się wysoką jakością wykonania oraz różnorodnością funkcji. Posiada automatyczne programy gotowania, których parametry dostosowane są do wybranej potrawy. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w gotowanie kombinowane, zapewniające szybkie i równomierne pieczenie i podgrzewanie potraw. Całość dopełnia nowoczesny, czytelny wyświetlacz LED, którego funkcją jest informowanie o najważniejszych funkcjach kuchenki mikrofalowej.

Urządzenia do zabudowy marki Zelmer

 

Zwiń

Płyta indukcyjna ZPI 6012 UE

Płyta indukcyjna ZPI 6012 UE
Została zaprojektowana z myślą o Twoim bezpieczeństwie. Gdy z naczynia wygotuje się woda lub z...

Płyta gazowa 6114 CP

Płyta gazowa 6114 CP
To szklana i elegancka płyta gazowa wykonana z hartowanego szkła, która doda do Twojej kuchni...

Płyta gazowa 6065 MP

Płyta gazowa 6065 MP
Wykonana ze stali nierdzewnej, posiada wytrzymały emaliowany ruszt, dzięki któremu naczynia są...

Okap teleskopowy ZWT 6024 AB

Okap teleskopowy ZWT 6024 AB
Wykonany ze stali nierdzewnej to moc i siła urządzenia. Okap teleskopowy ZWT 6024 AB marki Zelmer...

Okap kominowy 523.90

Okap kominowy 523.90
Wykonany ze stali nierdzewnej. Okap kominowy 523.90 posiada aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy...

Zmywarka ZZS 9022 CE

Zmywarka ZZS 9022 CE
Doskonale wkomponuje się w otoczenie Twojej kuchni. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję...

Zmywarka ZZW 9012 XE

Zmywarka ZZW 9012 XE
Posiada 9 automatycznych programów, za pomocą których można dobrać odpowiedni program mycia...

Kuchenka mikrofalowa ZKM 2021 EB

Kuchenka mikrofalowa ZKM 2021 EB
Wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów i cechująca się niezwykłą funkcjonalnością....

Kuchenka mikrofalowa 29Z019

Kuchenka mikrofalowa 29Z019
Wykonana ze stali nierdzewnej, posiada  8 automatycznych programów gotowania oraz 5 poziomów mocy...

Płyta indukcyjna ZPI 6014 UE

Płyta indukcyjna ZPI 6014 UE
Wyposażona została w Smart Cooking System, za pomocą którego wykrywa obecność naczynia na polu...

Płyta ceramiczna 6026 BE

Płyta ceramiczna 6026 BE
Została wyposażona w wydłużone pola grzewcze, które zostały dostosowane do naczyń o wydłużonym...

Płyta ceramiczna ZPC 6046 BE

Płyta ceramiczna ZPC 6046 BE
Posiada system Sense Control, dzięki któremu wystarczy jedno dotknięcie panelu, aby płyta...

Piekarnik ZME 8062 EE

Piekarnik ZME 8062 EE
Posiada system chłodzenia obudowy gwarantujący, że powierzchnia drzwi będzie zawsze bezpieczna w...

Piekarnik ZME 8052 EE

Piekarnik ZME 8052 EE
Wyposażony został w prowadnice teleskopowe, które ułatwiają wsuwanie do wnętrza piekarnika nawet...

Piekarnik ZME 8082 EE

Piekarnik ZME 8082 EE
Wyposażony jest w Pro Catalysis System, dzięki któremu wkłady katalityczne zastosowane w...