Wizyt: 32689

Candy Hoover Polska Sp. z o.o.

Sprzęt AGD

Telefon 22 439 05 86
E-mail candy@candy.pl

Adres Żwirki i Wigury 16A , 02-092 Warszawa

Pralka CANDY BIANCA

Pralka CANDY BIANCA

Firma Candy prezentuje pralkę Bianca, pierwszą intuicyjną pralkę wyposażoną w szereg zaawansowanych funkcji i najnowszych rozwiązań technologicznych, a jednocześnie niesłychanie prostą w obsłudze. Bianca to idealne połączenie minimalistycznej elegancji i zarazem wyjątkowej skuteczności.

Bianca jest pralką, którą sterujesz za pomocą smartfona. Wystarczy pobrać aplikację simply-Fi, aby bez problemu móc kontrolować pracę urządzenia. Bianca pomoże Ci w wyborze odpowiedniego programu, idealnego do danej tkaniny, zapamięta Twoje przyzwyczajenia i wprowadzone wcześniej ustawienia, a także udzieli cennych wskazówek dotyczących prania.

Za pośrednictwem aplikacji Simply-Fi uzyskasz też dostęp do wielu użytecznych funkcji, jak np.: możliwość zdalnego sterowania. Wystarczy kilka kliknięć na ekranie smartfona, aby sterować pralką na odległość, nawet jeśli jesteś poza domem. Pralka sama zadba też o automatyczną konserwację, powiadomi Cię o potrzebie wyczyszczenia filtra lub rozpoczęcia cyklu czyszczenia bębna. By zaoszczędzić cenny czas, w pralce Bianca, zastosowaliśmy funkcję ZOOM, która skraca każdy program do zaledwie 59 minut przy zachowaniu doskonałych rezultatów prania. Przy użyciu nowoczesnego i eleganckiego panelu sterowania Smart Ring, możesz aktywować i połączyć za pomocą jednego dotknięcia wszystkie główne programy i opcje. Dodatkowo Smart Ring, został specjalnie umieszczony z 11-stopniowym nachyleniem, co zapewnia wygodę i ergonomię użytkowania.

Zobacz produkty: