Wizyt: 57538

Ardo

Sprzęt AGD - sprzęt kuchenny

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
E-mail ardo@ardo.com.pl

Adres Żupnicza 17 , 03-821 Warszawa

Kuchnia gazowo-elektryczna PL 999 DXS

Kuchnia gazowo-elektryczna PL 999 DXS "Professional"

Kuchnia jest wyposażona w pięć palników gazowych, w tym jeden z „potrójną koroną”. Palnik może osiągnąć bardzo wysoką wydajność dzięki odpowiedniej dystrybucji ciepła bezpośrednio do podstawy garnka. Dzięki swojej konstrukcji ciepło rozprowadza się równomiernie a tym samym umożliwia przygotowanie "lżejszych" i zdrowszych potraw przy użyciu mniejszej ilości tłuszczu.

Dla osób lubiących chińską kuchnię mamy dobrą wiadomość - producent zastosował dodatkowe rozwiązanie, które umożliwia przyrządzanie potraw w WOK-u. Kuchnia jest bardzo bezpieczna i wygodna w eksploatacji, pracuje z wysoką wydajnością i posiada kilka interesujących właściwości:

  • Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, które gwarantuje, że w momencie zalania lub zagaszenia palnika, gaz zostaje natychmiast odłączony.

  • Rożen, który umożliwia pieczenie drobiu, nadając mu soczysty smak i chrupiącą, złotą skórkę.

  • System EasySlide – pozwala na szybki demontaż szyby w drzwiach piekarnika i znacznie ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

  • Bardzo wytrzymałe ruszta żeliwne, które dzięki gładkiej powierzchni są idealnym materiałem do zachowania czystości.

  • No fingerprint – specjalna powłoka INOX ułatwiająca zachowanie czystości ponieważ zabezpiecza front piekarnika przed zostawianiem śladów palców.

  • Easy to Clean – wnętrze piekarnika jest pokryte specjalną emalią o niskiej porowatości co ułatwia skuteczne usuwanie zabrudzeń.

  • Regulowane nóżki w kolorze stali nierdzewnej pozwalają na idealne dopasowanie wysokości urządzenia do zabudowy kuchennej. Poza tym nadają kuchni elegancki wygląd i niepowtarzalny styl.

Kuchnia jest wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze INOX co umożliwia wkomponowanie jej zarówno do kuchni o wnętrzu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Jej design wyróżnia się spośród pozostałych urządzeń oferowanych przez ARDO.