Wizyt: 37870

Ardo

Sprzęt AGD - pralki

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
E-mail ardo@ardo.com.pl

Adres Żupnicza 17 , 03-821 Warszawa

Pralka FLN149LW najwyższy w kategorii EKO

Pralka FLN149LW najwyższy w kategorii EKO

Do oferty urządzeń wolnostojących firmy ARDO dołączyły innowacyjne pralki z linii Effective zwanej również „linią ekologiczną”. Najnowsza gama produktów zawiera 16 urządzeń ładowanych od frontu. Jednym z najbardziej innowacyjnych jest model FLN149LW posiadający wszystkie funkcje, które wpływają na ekologiczną pracę urządzenia i jakość wypranych ubrań. Pralka wyróżnia się niespotykaną do tej pory bardzo dużą pojemnością bębna (aż 9 kg załadunku). Dla przykładu: w pralce o standardowym załadunku (5 kg) możemy wyprać jednorazowo np.: 10 sztuk bawełnianych koszul natomiast urządzenie o zwiększonym załadunku do 9 kg umożliwi nam wypranie nawet do 18 sztuk.

Najwyższą jakość pracy pralki gwarantują programy:

  • AUTOCLEAN – program automatycznie sygnalizuje o występującym zanieczyszczeniu lecz nie narzuca się, użytkownik sam wybiera najbardziej odpowiedni moment na jego uruchomienie. Utrzymanie odpowiedniego środowiska pralki następuję poprzez uruchomienie cyklu prania w wysokiej temperaturze 90°C.
  • HYGIENIC – zapewnia najwyższą higienę prania zarówno dla odzieży białej jak i kolorowej oraz tkanin syntetycznych już w temperaturze 40°C. To nowoczesne rozwiązanie zostało potwierdzone certyfikatem VDE i gwarantuje pozbycie się z naszego prania wszelkich niepożądanych bakterii.

Ponadto w najwyższym modelu linii Effective zastosowano kilka nowoczesnych rozwiązań:

  • Program Wełna – rozwiązanie przeznaczone do prania wełnianych ubrań posiadające certyfikat Woolmark wydawany przez australijski instytut The Woolmark Company. Tkaniny zachowują oryginalne kolory i swój pierwotny blask, po każdym cyklu prania.
  • Program Sport – rozwiązanie specjalnie przygotowane do prania nowoczesnej odzieży i bielizny sportowej wykonanych z mikrowłókien, np. z Goretexu. Idealny program do szybkiego prania odzieży, która nie wymaga prasowania.
  • Duży wyświetlacz LCD – wyrazisty i bardzo czytelny sposób prezentacji etapów pracy pralki.
  • Wytrzymałość konstrukcyjna – pralki zachowują doskonałą równowagę podczas wirowania i redukują hałas towarzyszący praniu. Struktura pralek jest przygotowana do przyjęcia i balansowania sił generowanych podczas pracy.