Wizyt: 49466

Paged Meble S.A.

Meble do każdego wnętrza

Telefon 33 49 72 400, 33 49 72 405
Faks 33 815 20 97
E-mail jasienica@paged.pl

Adres Cieszyńska 99 , 43-385 Jasienica

Firma Paged Meble – jeden z najstarszych polskich producentów mebli opartych na surowcach naturalnych – znany z produkcji przepięknych i funkcjonalnych krzeseł, stołów oraz mebli skrzyniowych. Paged Meble na polskim rynku rozwija nowoczesne koncepcje wzornicze stołów i krzeseł pod znakiem Design Collection. Są to meble doskonale zaprojektowane i wykonane, nawiązujące do najbardziej aktualnych trendów oraz wzorów historycznych,... Czytaj dalej

Firma Paged Meble – jeden z najstarszych polskich producentów mebli opartych na surowcach naturalnych – znany z produkcji przepięknych i funkcjonalnych krzeseł, stołów oraz mebli skrzyniowych. Paged Meble na polskim rynku rozwija nowoczesne koncepcje wzornicze stołów i krzeseł pod znakiem Design Collection. Są to meble doskonale zaprojektowane i wykonane, nawiązujące do najbardziej aktualnych trendów oraz wzorów historycznych, które Paged Meble sprzedaje na rynkach międzynarodowych. Czas aby zagościły także w polskich domach!

CATANIA – Jadalnia i Salon
Nic nie jest w stanie zastąpić widoku włoskiego miasteczka na Południu. Widzianego z pokładu luksusowego jachtu, na którym wydano eleganckie, kameralne przyjęcie. Catania to linia mebli powściągliwie eleganckich, nowoczesnych, niemal wytwornych. Naturalny odcień orzecha Caramello zestawiony z czarnym, połyskującym paskiem przywodzi na myśl kolory ekskluzywnej Sycylii. Modne, geometryczne kształty uosabiają najnowsze trendy.
Design by Grzegorz Wit

COMO – Jadalnia i Salon
Utrzymana w kolorach ziemi, kolekcja Como do jadalni, salonu, sypialni wnosi spokój i poczucie bezpieczeństwa, również w sferze estetyki. Miękkie kształty w połączeniu z wyraźną fakturą drewna podkreślają naturalny charakter kolekcji. Zastosowane oświetlenie dodaje meblom lekkości i ciepła, tworząc z pomieszczenia idealne miejsce do relaksu. Wyjątkowość kolekcji została zawarta w oryginalnych formach brył. Duży rozsuwany stół o masywnych nogach, idealnie dopełniają finezyjne krzesła. Salon zaskakuje natomiast funkcjonalnością. Como oferuje to co w nowoczesnych meblach najpiękniejsze. Proste bryły o miękkich przejściach gwarantują nie tylko bezpieczeństwo dla najmłodszych, zapewniają także ciepłą, przytulną atmosferę.
Design by Jacek Mikołajczak

LINEA – Jadalnia i Salon
Panorama żywiołowej, pełnej szlachetnego piękna i elegancji natury domaga się podziwu. Czasami głębokie kolory jej roślin, bogactwo faktury szlachetnych kamieni – cały świat ożywiony, którego jesteśmy częścią – koi, wycisza i relaksuje. W łonie tak naturalnego, zgodnego piękna rodzi się prawdziwy, głęboki spokój. Wyraziste meble z kolekcji Linea to kwintesencja dobrego smaku i naturalności. Harmonijny projekt ubrany w niezwykłą kolorystykę, pełną nawiązań do przyrody,
wnosi do pomieszczeń wiele szlachetnej pozytywnej energii. Geometryczne, doskonale zrytmizowane kształty intrygują w sposób w jaki zajmująca może być naga góra, wulkaniczne wybrzeże.
Design by Jacek Mikołajczak

Meble do każdego wnętrza

Zwiń

Krzesło

Krzesło
To jeden z najbardziej prestiżowych mebli jaki możemy zaprezentować we wnętrzu. Jego kształt,...

Fotel

Fotel
To jeden z najstarszych mebli towarzyszących człowiekowi. Często to właśnie fotele są lepiej...

Taborety

Taborety
Czym byłby prawdziwy pub bez stylowych krzeseł barowych? Jaka byłaby w nim atmosfera gdyby...

Stoły

Stoły
Podstawowym wyposażeniem każdego domu, kawiarni, restauracji czy hotelowej recepcji są stoły i...

Stoliki

Stoliki
Podstawowym wyposażeniem każdego domu, kawiarni, restauracji czy hotelowej recepcji są stoły i...

Jadalnia i salon

Jadalnia i salon
To najważniejsze, reprezentacyjne miejsca w każdym domu. Zależy nam na tym by każde z nich...

Sypialnia

Sypialnia
Jest tym pomieszczeniem, które każdy zachowuje dla siebie, tworząc z niego osobisty azyl. To...

Meble młodzieżowe

Meble młodzieżowe
Młodzi ludzie żyją w coraz większym pośpiechu. Nie mówią już <>, czy <>, tylko...

Szafy, garderoby

Szafy, garderoby
Funkcjonalność i wygoda szaf do zabudowy to przede wszystkim przestrzeń odpowiednio dostosowana...
Zobacz produkty: