Wizyt: 26276

Mebel Akimo

Meble tapicerowane

Telefon 034 359 82 72, +48 604 502 091
Faks 034 359 82 72

Adres Dworcowa 15 , 46-300 Olesno

Od wielu lat firma MEBEL AKIMO specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych i posiada w swojej ofercie Posiadamy ofertę kilkadziesiąt modeli mebli klasycznych i nowoczesnych. Zdobyte doświadczenie w branży meblarskiej pozwala na stworzenie najwyższej jakości mebli w szerokiej gamie skór licowych oraz tkanin renomowanych producentów. Głównym profilem działalności jest produkcja mebli na zamówienie, dlatego większość... Czytaj dalej
Od wielu lat firma MEBEL AKIMO specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych i posiada w swojej ofercie Posiadamy ofertę kilkadziesiąt modeli mebli klasycznych i nowoczesnych. Zdobyte doświadczenie w branży meblarskiej pozwala na stworzenie najwyższej jakości mebli w szerokiej gamie skór licowych oraz tkanin renomowanych producentów. Głównym profilem działalności jest produkcja mebli na zamówienie, dlatego większość modeli posiada wersję narożną, funkcje spania, pojemnik na pościel, itp. Istnieje możliwość zmiany wymiarów, łączenia kolorów skór i tkanin w sposób zaprojektowany przez klienta. Nowoczesny park maszynowy, profesjonalność pracowników MEBEL AKIMO oraz ich zaangażowanie to cechy szczególnie doceniane przez klientów.
 
Alaska
Meble przeznaczone do salonów i pokoi dziennych .Prosta forma i metalowe nóżki podkreślają nowoczesny charakter mebla. Funkcjonalność i ciekawe wzornictwo zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Retro Typ-54
Zestaw modułowy, dyskretne połączenie nowoczesności z klasyką. Bogactwo funkcji pozwala do woli aranżować zestaw według własnych upodobań.
Sofia
Zestaw wykonany w włoskim stylu. Wielkim atutem tej propozycji jest mnogość funkcji przy zachowaniu małych gabarytów poszczególnych elementów zestawu.
Ekskluzywny zestaw wypoczynkowy ,stelaż wykonany z dębowego drewna barwiony w wielu kolorach, tapicerka dostępna w dowolnej kolorystyce skór i tkanin. Funkcje spania, elementy narożne, pufy, ławy itp.
Typ-55
Prezentowany zestaw cechuje niepowtarzalny, elegancki design i modułowa konstrukcja, która pozwala na indywidualne dopasowanie wychylenia oparcia. Wygodny, idealnie dopasowany ergonomicznie zestaw wypoczynkowy.
Typ-57
Komfortowy komplet wypoczynkowy w klasycznym stylu. Zastosowane w konstrukcji mebla materiały i rozwiązania technologiczne zapewniają najwyższy poziom wygody. Poduszki wypełnione włóknem poliestrowo-silikonowym pozwalają na zachowanie sprężystości i komfortu wypoczynku.
Typ-58
Dyskretne połączenie nowoczesności z klasyką, tradycji i komfortu. Na szczególną uwagę zasługują oparcia wypełnione silikonem. Idealny zestaw do każdego mieszkania.
Typ-60
Oryginalny kształt i nowoczesne wykończenie przyciągają uwagę. Meble które w salonie znakomicie poradzą sobie bez dodatkowych uzupełnień.
Typ-68
Wygoda zawarta w klasycznej linii. Zestaw swą formą stanowi klasykę mebli wypoczynkowych. Wyjątkowa stylistyka stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących klasyczne wzornictwo i wyrafinowane wnętrza.
Typ-71
Harmonijnie połączony oryginalny design z nowoczesną linią, komfortowy narożnik dla wymagających. Modułowość umożliwia budowę dowolnego zestawu dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta.
Meble tapicerowane

MEBEL AKIMO
UL. DWORCOWA 15, 46-300 OLESNO
TEL/FAKS 034 359 82 72, tel. KOM 0 604 502 091

www.akimo.pl, email: biuro@akimo.pl

Zwiń

Typ-58

Typ-58
Dyskretne połączenie nowoczesności z klasyką, tradycji i komfortu. Na szczególną uwagę...

Typ-57

Typ-57
Komfortowy komplet wypoczynkowy w klasycznym stylu. Zastosowane w konstrukcji mebla materiały i...

Typ-55

Typ-55
Prezentowany zestaw cechuje niepowtarzalny, elegancki design i modułowa konstrukcja, która...

Typ-54

Typ-54
Ekskluzywny zestaw wypoczynkowy ,stelaż wykonany z dębowego drewna barwiony w wielu kolorach,...

Sofia

Sofia
Zestaw wykonany w włoskim stylu. Wielkim atutem tej propozycji jest mnogość funkcji przy...

Retro

Retro
Zestaw modułowy, dyskretne połączenie nowoczesności z klasyką. Bogactwo funkcji pozwala do woli...

Alaska

Alaska
Meble przeznaczone do salonów i pokoi dziennych .Prosta forma i metalowe nóżki...

Typ-68

Typ-68
Wygoda zawarta w klasycznej linii. Zestaw swą formą stanowi klasykę mebli wypoczynkowych....

Typ-60

Typ-60
Oryginalny kształt i nowoczesne wykończenie przyciągają uwagę. Meble które w salonie...

Typ-71

Typ-71
Harmonijnie połączony oryginalny design z nowoczesną linią, komfortowy narożnik dla wymagających....
Zobacz produkty: