Wizyt: 31396

House & More

Meble stylowe w salona House & More

Telefon 22 543 77 55, 22 662 77 57
E-mail salon@houseandmore.pl

Adres Puławska 579 , 02-88 Warszawa

Salony House & More zostały stworzone dla ludzi interesujących się designem, aranżacją wnętrz i lifestyle'm. W jednym miejscu udało się zgromadzić produkty wyposażenia wnętrz wiodących europejskich marek m.in.: Riviera Maison, Manutti, Miloo, Clybergh, Vincent Shepard, Sempre czy Maison Pederry.Światowej klasy design, a przy tym doskonała jakość przy zachowaniu rozsądnych cen to największe atuty salonu.W salonie na ul.... Czytaj dalej

Salony House & More zostały stworzone dla ludzi interesujących się designem, aranżacją wnętrz i lifestyle'm. W jednym miejscu udało się zgromadzić produkty wyposażenia wnętrz wiodących europejskich marek m.in.: Riviera Maison, Manutti, Miloo, Clybergh, Vincent Shepard, Sempre czy Maison Pederry.

Światowej klasy design, a przy tym doskonała jakość przy zachowaniu rozsądnych cen to największe atuty salonu.

W salonie na ul. Puławskiej znajdziemy największą w Warszawie ekspozycję Riviera Maison, holenderskiej marki stylowych mebli i akcesoriów, która szturmem zdobyła wymagający rynek holenderski. Kolekcje tworzą nowoczesne i klasyczne meble  oraz dodatki dekoracyjne odpowiednie zarówno do salonu, kuchni jak i tarasu.  W sklepie dostępne są elementy dekoracyjne zgodne z najnowszymi trendami oddające np. klimat Prowansji, nadmorskiej scenerii lub też bardziej nowoczesne formy. W asortymencie salonu znajdą się także np: zastawa stołowa, akcesoria kuchenne, lampy, świeczniki, donice, wazony, narzuty czy poduszki.

W nowo otwartym salonie na Pięknej wystawiamy marki dla najbardziej wymagających klientów: Manutti, Vincent Shepard, Sempre, Apple Bee czy Eichholtz.

Marka House & More to jedna z kilkunastu marek należących do Grass Cavagna Group. Obszar mebli i akcesoriów należy do najszybciej rozwijających się segmentów w tej grupie.

Meble stylowe w salona House & More

 

Zwiń
W tym dziale nie znaleziono żadnych materiałów
Zobacz produkty: