Wizyt: 19631

Witro-Chem

Akcesoria łazienkowe

Telefon 061 654 0 514
Faks 061 654 0 515
E-mail info@witro.eu

Adres Malwowa 150 , 60-185 Poznań

P.P.H. WITRO-CHEM działające na rynku od 1975 roku jest głównym producentem w Polsce akcesoriów łazienkowych wykonanych z mosiądzu. Wyroby WITRO-CHEM spotkać można w placówkach handlowych na terenie całego kraju, są one również przedmiotem eksportu do takich krajów jak: Rosja, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rumunia, Estonia, Białoruś, Litwa, Niemcy, Holandia i Szwecja. Wyroby ze znakiem WITRO-CHEM posiadają swój własny,... Czytaj dalej
P.P.H. WITRO-CHEM działające na rynku od 1975 roku jest głównym producentem w Polsce akcesoriów łazienkowych wykonanych z mosiądzu. Wyroby WITRO-CHEM spotkać można w placówkach handlowych na terenie całego kraju, są one również przedmiotem eksportu do takich krajów jak: Rosja, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rumunia, Estonia, Białoruś, Litwa, Niemcy, Holandia i Szwecja. Wyroby ze znakiem WITRO-CHEM posiadają swój własny, niepowtarzalny styl identyfikujący je spośród wyrobów innych producentów.
 
Kolekcja Alquattro
Kolekcja Bolero
Kolekcja Alquattro charakteryzuje się elegancką linią łączącą nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością proponowaną przez WITRO-CHEM w swoich wyrobach. Zastosowanie do produkcji tej kolekcji oksydowanego aluminium oraz giętego szkła daje możliwość obcowania z wyrobem bardzo nowoczesnym i trwałym w użytkowaniu.
Niezaprzeczalny atut Kolekcji Bolero stanowi jej niebanalna stylistyka, łącząca prostotę z elegancją. Połączenie mosiądzu galwanicznie pokrytego chromem z egzotycznym drewnem tekowym dało w efekcie produkt funkcjonalny i bardzo oryginalny. Ozdobne dodatki poszczególnych elementów kolekcji mogą być również opcjonalnie wykonane z ABS-u galwanicznie pokrywanego satynowym chromem. Wkłady mydelniczki i kubka wykonano z giętego szkła. Kolekcja 18 zdobyła pierwszą nagrodę miesięcznika „Łazienka” w konkursie „Wybór Roku”.
Kolekcję Sonet tworzą praktyczne wolno stojące stojaki WC wyposażone w szczotkę WC, uchwyt do papieru i uchwyt na zapasową rolkę. Stanowią one alternatywę dla osób, które nie chcą wiercić otworów w płytkach łazienkowych. Stojaki wykonane są z mosiądzu galwaniczne pokrytego chromem połyskowym lub malowane są na biało farbą proszkową. Zainstalowane na stojakach szczotki WC posiadają pojemniki wykonane ze szkła matowionego lub opcjonalnie z tworzywa.
 
Kolekcja Rosa Kolekcja Sonet
Stylistyka Kolekcji Rosa nie odbiega od klasycznych wzorców, nie ma w niej ekstrawagancji, jest subtelna. Łagodne promienie, smukła linia i owalny kształt w połączeniu z satynowym i połyskliwym chromem, nadają jej elegancji. Materiałami użytymi do produkcji są mosiądz oraz ABS, z którego wykonane są elementy zdobnicze. Kolekcja ta doskonale sprawdza się w małych łazienkach nadając im bardzo ciepły i miły klimat.
W skład każdej kolekcji wchodzą takie elementy jak: półka, wieszak do papieru z klapką, wieszak do papieru, kubek z uchwytem, wieszaczek pojedynczy, podwójny i potrójny, szczotka WC, mydelniczka, mydelniczka prysznicowa, pojemnik do mydła w płynie, wieszak owalny, wieszak 2-ramienny ruchomy, wieszak prosty pojedynczy i podwójny.
Akcesoria łazienkowe
WITRO-CHEM
UL. MALWOWA 150, 60-185 POZNAŃ
TEL. 061 654 0 514, FAKS 061 654 0 515
www.witro.eu, e-mail: info@witro.eu
Dystrybucja: hurtowa i detaliczna – wyroby dostępne w sklepach i salonach łazienkowych, specjalistycznych sieciach marketów budowlanych
Zwiń

Kolekcja Sonet

Kolekcja Sonet
Kolekcję tworzą praktyczne wolno stojące stojaki WC wyposażone w szczotkę WC, uchwyt do papieru i...

Kolekcja Bolero

Kolekcja Bolero
Niezaprzeczalny atut Kolekcji Bolero stanowi jej niebanalna stylistyka, łącząca prostotę z...

Kolekcja Rosa

Kolekcja Rosa
Stylistyka tej kolekcji nie odbiega od klasycznych wzorców, nie ma w niej...

Kolekcja Alquattro

Kolekcja Alquattro
Charakteryzuje się elegancką linią łączącą nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością proponowaną...
Zobacz produkty: