Wizyt: 4335

BLUM POLSKA

Meble i akcesoria łazienkowa

Telefon 61 895 19 00
Faks 61 895 19 01

Adres Poznańska 16 , 62-020 Jasin k/Swarzędza

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 6 800 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu.Orientacja na użytkownika kuchni: Naszym celem jest zadowolony... Czytaj dalej

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 6 800 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu.

Orientacja na użytkownika kuchni: Naszym celem jest zadowolony użytkownik kuchni. Dlatego jego potrzeby są w centrum naszej uwagi. Zgodnie z ideą globalnych korzyści dla klienta zyskiwać powinni także wszyscy ci, którzy meble produkują, sprzedają oraz montują.

Wysokie wymagania jakościowe: Blum oferuje produkty funkcjonalne, o uznanym wzornictwie i długim okresie użytkowania. Te wysokie standardy jakości dotyczą również naszych usług oraz współpracy z naszymi partnerami.

Produkty Blum powinny wzbudzać zachwyt - każdy, kto ma do czynienia z produktami Blum powinien mieć pozytywne wrażenie na ich temat.

Blum przykłada dużą wagę do partnerskich stosunków i osobistego dialogu. Nasza oferta usług dla przemysłowych producentów kuchni, stolarzy i dystrybutorów okuć jest rezultatem regularnej wymiany myśli i doświadczeń.

Zwiń
W tym dziale nie znaleziono żadnych materiałów
Zobacz produkty: