Wizyt: 52139

Sanplast

Wanny i kabiny prysznicowe

Telefon 52 31 88 500
Faks 52 31 88 501
E-mail poczta@sanplast.pl

Adres Wymysłowice 1 , 88-320 Strzelno

WYJĄTKOWE CECHY KABIN PRZYSZNICOWYCH Forma– Funkcjonalność – Szeroki asortyment – Indywidualne zamówienieKabiny marki SANPLAST® wyróżnia możliwość wykonania wyrobu na indywidualne zamówienie, czyli kabiny o nietypowych wymiarach, z wycięciem lub ze skosem, niezależnie od zastosowanego wypełnienia. Do kabin można dokupić dopasowane wzorniczo oraz kolorystycznie brodziki i obudowy. Produkty marki SANPLAST zostały... Czytaj dalej
WYJĄTKOWE CECHY KABIN PRZYSZNICOWYCH


Forma– Funkcjonalność – Szeroki asortyment – Indywidualne zamówienie

Kabiny marki SANPLAST® wyróżnia możliwość wykonania wyrobu na indywidualne zamówienie, czyli kabiny o nietypowych wymiarach, z wycięciem lub ze skosem, niezależnie od zastosowanego wypełnienia. Do kabin można dokupić dopasowane wzorniczo oraz kolorystycznie brodziki i obudowy. Produkty marki SANPLAST zostały zaprojektowane dla szerokiej grupy Klientów poszukujących rozwiązań prestiżowych oraz funkcjonalnych i estetycznych, w przystępnej cenie.

Kabiny prysznicowe Altus, marki SANPLAST, dla osób poszukujących wyjątkowego designu

Wyroby ALTUS to propozycja, dla wszystkich tych, którzy cenią fantazyjne wzornictwo, niekonwencjonalny styl oraz najwyższe parametry jakościowe. ALTUS to wyjątkowa seria eleganckich okrągłych kabin przyściennych i narożnych o niepowtarzalnych wymiarach 100x100x200cm. W ofercie dostępna jest również jedyna na rynku kabina skośna. Kabiny Altus wyróżniają się smukłym kształtem podkreślonym przez szyby z hartowanego szkła zamknięte w aluminiowych profilach. Są wyjątkowym akcentem stylistycznym dla przestrzennych nowoczesnych salonów kąpielowych.

Kabiny prysznicowe Exclusive, marki SANPLAST, dla klientów poszukujących prestiżowych rozwiązań

Wyroby serii EXCLUSIVE tworzono z myślą o klientach poszukujących niepowtarzalnego wzornictwa, elegancji, a jednocześnie ceniących produkty funkcjonalne i prestiżowe. W ofercie EXCLUSIVE znajdziemy kabiny półokrągłe, narożne, pięciokątne, prostokątne, parawany stojące i wiszące, kabiny nawannowe oraz wanny symetryczne i prostokątne o wyjątkowych kształtach. Produkty EXCLUSIVE reprezentowane są przez linię wzorniczą AVANTGARDE oraz PRESTIGE.

Kabiny prysznicowe marki SANPLAST, dla klientów ceniących wysoką jakość, funkcjonalność i estetyczny wygląd

Produkty te skierowane są do szerokiego grona odbiorców, ceniących ponadczasowe, nowoczesne wzornictwo, łatwość utrzymania czystości, pełną szczelnością, bezpieczeństwo użytkowania oraz estetykę detali. Oferta obejmuje kabiny narożne, prostokątne, pięciokątne, półokrągłe, trójścienne, czterościenne, drzwi do wnęk natryskowych, parawany stojące i wiszące oraz kabiny nawannowe w pięciu seriach: Classic, Nowy Standard, Zodiak Plus, Vega oraz Cygnus.

WYJĄTKOWE CECHY URZĄDZEŃ DO HYDROMASAŻU


Oryginalne wzornictwo – bogate wyposażenie


Urządzenia do hydromasażu marki SANPLAST charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, zgodnym z oczekiwaniami naszych Klientów. Projekty nowych paneli sterujących, dysz do hydromasażu oraz innych elementów wyposażenia, jak sterowniki do systemu dezynfekcji oraz ozonowania projektowane są indywidualnie. Bogate wyposażenie urządzeń kąpielowych marki SANPLAST dostarcza Klientowi możliwości zakupu produktu z zaawansowaną funkcjonalnością w przystępnej cenie.

Asortyment i rodzaje urządzeń do hydromasażu

W skład oferty wchodzi wiele modeli wanien z systemami hydromasażu: wodnym, powietrznym lub wodno-powierznym, wanna wielofunkcyjna, kabina parowo-hydromasażowa, kabina hydromasażowa i panele prysznicowe. Hydromasaż Sanplast dostępny jest w wersjach ze sterowaniem elektronicznym (linia Comfort i Nowy Standard) oraz pneumatycznym (linia Classic).

Dodatkowe wyposażenie urządzeń do hydromasażu

Dostępne wanny z hydromasażem Sanplast poza tradycyjnymi funkcjami masażu wodnego, powietrznego i mieszanego oferują m.in. możliwość instalacji dodatkowych elementów umożliwiających ozonowanie, podgrzewanie wody, powietrza, chromoterapię oraz dezynfekcję.

W urządzeniach Sanplast chromoterapia realizowana jest przez 2 punkty świetlne wykorzystujące diody LED. Do dyspozycji kąpiącego są dwa programy: rotacyjny z automatyczną zmianą barw oraz energetyzujący, w którym zmiany barw zostały dobrane tak, by regenerować i wzmacniać organizm oraz łagodzić objawy chorób.

System dezynfekcji, dostępny jest opcjonalnie we wszystkich typach wanien z hydromasażem SANPLAST, oczyszcza układ hydromasażu i pomaga utrzymać wannę w czystości.

Ponadstandardowe rozwiązania relaksacyjne

W ofercie dostępne są panele do hydromasażu Nowy Standard i Classic oraz rozwiązania parowo-hydromasażowe, które skierowane są dla osób poszukujących rozwiązań relaksacyjnych w kabinach prysznicowych. Rodzina tych produktów jest systematycznie powiększana.

WYJĄTKOWE CECHY WYROBÓW AKRYLOWYCH


Najwyższy komfort użytkowania


Zarówno brodziki, jak i wanny produkowane przez firmę SANPLAST wykonane są z akrylu sanitarnego wzmacnianego włóknem szklanym. Wykorzystanie najwyższej jakości akrylu zapewnia gładkość powierzchni, trwały połysk oraz łatwe utrzymanie czystości. Materiał ten jest również odporny na niekorzystne oddziaływanie gorącej i zimnej wody, a gładka powierzchnia akrylu stanowi naturalną przeszkodę dla rozwoju zanieczyszczeń. Wanny wykonane z tego właśnie materiału nie odbarwiają się, a powierzchnia ich pozostaje ciepła w dotyku. Standardowo wanny oraz brodziki wyposażone są w specjalny stelaż montażowy z regulacją wysokości nóżek usprawniający i przyspieszający montaż. Regulowane nóżki stelaża zapewniają stabilność i pozwalają posadowić i wypoziomować wanny i brodziki podczas montażu. Opracowany przez firmę specjalny system montażu sprawia, że obudowy mocowane są bardzo prosto i szybko, co umożliwia ich zdejmowanie w każdej chwili bez konieczności demontażu brodzika lub wanny. Akryl sanitarny, z którego jest wykonana wanna, posiada szlachetne właściwości – w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub zarysowań istnieje możliwość uzupełnienia ubytku lub wypolerowania powierzchni do uzyskania pełnego połysku.

Różnorodne rozwiązania


Wyroby akrylowe marki SANPLAST zostały zaprojektowane dla osób oczekujących różnorodnych rozwiązań funkcjonalnych oraz możliwości dopasowania do odpowiedniego stylu i przestrzeni łazienki. Oferta obejmuje szeroki asortyment podzielony na siedem grup wyrobów akrylowych: Altus, Avantgarde, Exclusive, Comfort Plus, Comfort, Nowy Standard oraz Classic.

Wanny i kabiny prysznicowe
 
Zwiń

VERA

VERA
Komfortowa w użytkowaniu seria kabin VERA pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń łazienki,...

VERA KPP2DJ

VERA KPP2DJ
Komfortowa w użytkowaniu seria kabin VERA pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń łazienki,...

ERGO

ERGO
Asymetryczna wanna ERGO stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wyrobu...

ERGO

ERGO
Prostota linii, ergonomia i delikatne wyprofilowanie sprawiają, że kąpiel w prostokątnych wannach...

ERGO

ERGO
Symetryczną wannę ERGO stworzono z myślą o przestronnych łazienkach, w których...

ERGO

ERGO
Owalną wannę ERGO zamontować można w dowolnym miejscu łazienki. Prosty, a zarazem ergonomiczny...

AVANTGARDE III

AVANTGARDE III
Nowa seria kabin AVANTGARDE III charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i czystą formą...

SPACE LINE

SPACE LINE
W kabinie SPACE LINE niczym nieskrępowaną przyjemność kąpieli zapewniają: przestrzeń i subtelne...

ASPIRA

ASPIRA
Seria kabin ASPIRA stworzona w oparciu o poszukiwanie funkcjonalnych i solidnych rozwiązań,...
Zobacz produkty: