Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 102479

Franke

HARMONIA W STREFIE WODY - zlewozmywaki
Telefon 22 711 67 00
Adres Franke 1, 05-090 Raszyn, Sękocin Nowy
Współcześnie kuchnia służy nie tylko do przyrządzania i spożywania posiłków. To ważna przestrzeń w naszym domu, gdzie spędzamy wolny czas, relaksujemy się, przyjmujemy gości. Dlatego warto urządzić ją tak, aby była komfortowym miejscem, w którym chce się przebywać. Obecnie najmodniejsze są wnętrza jasne, przestronne, z elementami z drewna lub kamienia. Aby kuchnia zyskała przyjemny klimat, pomyślmy o jednym, mocniejszym... Czytaj więcej
Franke

Współcześnie kuchnia służy nie tylko do przyrządzania i spożywania posiłków. To ważna przestrzeń w naszym domu, gdzie spędzamy wolny czas, relaksujemy się, przyjmujemy gości. Dlatego warto urządzić ją tak, aby była komfortowym miejscem, w którym chce się przebywać. Obecnie najmodniejsze są wnętrza jasne, przestronne, z elementami z drewna lub kamienia.

Aby kuchnia zyskała przyjemny klimat, pomyślmy o jednym, mocniejszym akcencie kolorystycznym, który nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i przyciągnie uwagę. Ciekawym wyborem będzie zlewozmywak ceramiczny w kolorze. Franke w ofercie posiada: białe, kremowe, czarne, onyx, grafitowe oraz cappuccino. Materiał ceramiczny stosowany przez producenta, charakteryzuje się niezwykłą odpornością na promienie UV, niskie oraz wysokie temperatury, a także wszelkie środki chemiczne. Jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Nie przejmuje zapachów. Ponadto, dzięki naturalnym surowcom zarówno proces produkcji, jak i utylizacji zlewozmywaków jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego.

Zlewozmywaki ceramiczne Franke występują także w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu odpowiednio dopasujemy model do wnętrza naszej kuchni. Do wyboru mamy jednokomorowe, półtora komorowe, z ociekaczem lub bez. Wprowadzając elementy w modnym kolorze czy stylu do neutralnej bazy, stworzymy wnętrze nowoczesne i funkcjonalne, bez dużych nakładów pracy ani wydatków, gdzie poczujemy się komfortowo i chętnie będziemy spędzać czas.

 

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny