Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 78925

Gorenje Polska

Nowa generacja pralek i suszarek z innowacyjnym bębnem WaveActive 3D
Telefon 22 468 42 01, 801 002 350
Faks 22 468 42 15
Adres Poznańska 159, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Gorenje, jeden z wiodących europejskich producentów urządzeń gospodarstwa domowego, właśnie uruchomił innowacyjną nową generację pralek i suszarek bębnowych. Dzięki doskonałej jakości i ocenie projektu Gorenje uparcie utrzymuje swoją pozycję wśród wiodących producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie. ... Czytaj więcej
Gorenje Polska

Gorenje, jeden z wiodących europejskich producentów urządzeń gospodarstwa domowego, właśnie uruchomił innowacyjną nową generację pralek i suszarek bębnowych. Dzięki doskonałej jakości i ocenie projektu Gorenje uparcie utrzymuje swoją pozycję wśród wiodących producentów urządzeń gospodarstwa domowego na świecie.

Pralka i suszarka WaveActive z oferty Gorenje

Seria WaveActive zawiera cztery linie asortymentowe.

Produkty WaveActive są wyposażone w szeroką gamę istotnych i intuicyjnych funkcji, z których wiele opatentowano i wprowadzono na rynek po raz pierwszy.

Oprócz wysokiej jakości materiałów, konstrukcji i wyjątkowej wydajności, Gorenje zrobiło kolejny krok naprzód w realizacji swojego motta „Life Simplified” i opracowało rozwiązania, które mają trwały, pozytywny wpływ na codzienne życie użytkowników i środowisko.

Nowe pralki i suszarki Gorenje WaveActive - nowoczesny silnik Inverter PowerDrive
Nowe pralki i suszarki Gorenje WaveActive - nowoczesny bęben

Nowe pralki i suszarki Gorenje WaveActive są w stanie zmienić rynek, ponieważ wyróżniają się najnowocześniejszą technologią czyszczenia, zaprojektowaną w celu spełnienia wymagań wymagający ch konsumentów i zapewnienia optymalnej pielęgnacji najbardziej delikatnych tkanin.

Charakteryzują się wyjątkowym i innowacyjnym bębnem WaveActive, cechującym się unikalnym, falistym wzorem w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D, które zmiękczają włókna i zapewniają najdelikatniejszą obróbkę odzieży idealnie wypranej i wysuszonej, z minimalnymi zmarszczkami i zagnieceniami.

Pralki Gorenje WaveActive są w pełni przygotowane do usuwania najtwardszych plam przy użyciu najdelikatniejszych procedur czyszczenia IonTech i SteamTech.

System IonTech zapewnia optymalne wyniki prania, ponieważ wykorzystuje moc jonów i zjonizowanego powietrza wdmuchiwanego do wody, aby lepiej rozpuścić detergent, umożliwiając skuteczne i równomierne wnikanie roztworu czyszczącego w brudne pranie.

Proces naturalnej jonizacji usuwa zanieczyszczenia w sposób bardziej przyjazny dla środowiska: bez wysokich temperatur, bez dodatkowych środków chemicznych, zmiękczających lub podobnych substancji drażniących, ale z dodatkowymi korzyściami. IonTech zapobiega również osadzaniu się kamienia na podgrzewaczu, co przedłuża żywotność pralki.

Gorenje zrewolucjonizowało również projektowanie suszarek.

Podczas suszenia w suszarce WaveActive urządzenie IonTech ładuje powietrze suszące ujemnie naładowanymi jonami, które usuwają alergeny i uporczywe pozostałości dymu, pyłków i bakterii, prostują włókna, zmniejszają fałdowanie, a nawet eliminują ładunek elektrostatyczny. SteamTech to kolejna praktyczna funkcja. Dzięki obróbce parą na końcu programu suszenia, ponownie uwadnia włókna, sprawiając, że odzież staje się bardziej gładka i mniej pomarszczona, co minimalizuje, a nawet eliminuje potrzebę prasowania.

Co więcej, SteamTech skutecznie rozkłada zabrudzenia, usuwa bakterie, mikroby i zapachy, a także redukuje zagniecenia, dzięki czemu uzyskuje się czyste i pachnące ubrania.

Gorenje zajmuje się opracowywaniem rozwiązań, które mają trwały pozytywny wpływ na codzienne życie użytkowników, a także na środowisko.

W ten sposób wszystkie myjnie i suszarnie generujące WaveActive spełniają najwyższe standardy środowiskowe i charakteryzują się ekstremalną efektywnością energetyczną, od A +++ aż do A +++ - 50% oceny energii dla myjni i do A +++ -10% wartości energetycznej dla suszarek.

Najnowsze pralki i suszarki WaveActive firmy Gorenje zdobyły prestiżowe nagrody Red Dot. Tym samym Gorenje jest jedną z niewielu światowych marek, które zdobyły tę prestiżową nagrodę już po raz czternasty z rzędu.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny