Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 76495

Ardo

Sprzęt AGD - sprzęt kuchenny
Zobacz firmę w innym dziale: Sprzęt AGD
Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
Adres Żupnicza 17, 03-821 Warszawa
ARDO to firma innowacyjna dla której priorytetem jest najwyższa jakość urządzeń. Osiągnięcia technologiczne, które świadczą o doskonałości marki, są zarówno pod względem surowców jak i maszyn stosowanych do produkcji, na polu informatyki, zużycia energii, bezpieczeństwa, kontroli, ochrony środowiska. W konsekwencji, sprzęt ma bardzo niską usterkowość a co za tym idzie jest naprawdę niezawodny i trwały. Każdy... Czytaj więcej
Ardo

ARDO to firma innowacyjna dla której priorytetem jest najwyższa jakość urządzeń. Osiągnięcia technologiczne, które świadczą o doskonałości marki, są zarówno pod względem surowców jak i maszyn stosowanych do produkcji, na polu informatyki, zużycia energii, bezpieczeństwa, kontroli, ochrony środowiska. W konsekwencji, sprzęt ma bardzo niską usterkowość a co za tym idzie jest naprawdę niezawodny i trwały.

Każdy element wewnętrzny naszych urządzeń zostaje poddany obróbce antybakteryjnej. Pod względem zużycia energii można powiedzieć, że wydajność całej gamy oferowanych przez nas produktów jest wyższa niż ta wymagana w przepisach.

To samo tyczy się głośności naszego sprzętu. Zastosowana technologia nie jest wyeksponowana lecz ukryta. Jest cicha, czysta, prosta, na miarę dziecka. To nie tylko funkcjonalność ale także walory estetyczne. Jedynie piękny dom zasługuje na miano prawdziwego domu. Przedmiot powinien być piękny aby móc zająć miejsce w domu.

Wszystkie urządzenia ARDO są wykonane z ekologicznych tworzyw co pozwala na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko podnosząc przy tym jednocześnie ich jakość i skracając procesy recyklingu. Czujemy się odpowiedzialni za nasze produkty, również po ich zużyciu.  Dlatego zdecydowaliśmy się pokrywać  koszty związane z recyclingiem oraz utylizacją.

ARDO S.A. posiada również certyfikat ISO14001, który gwarantuje prowadzenie działalności produkcyjno sprzedażowej z poszanowaniem najwyższych standardów ekologicznych.

Sprzęt AGD - sprzęt kuchenny

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny