Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 60325

Szultka Furniture

Prestiż, piękno i styl dla domu, rezydencji i dworu - meble Szultka Furniture
Telefon 52 398 38 00, 0 512 155 819
Adres Derdowskiego 5, 89-632 Brusy
Ofertę mebli uzupełnia kolekcja ekskluzywnej porcelany, pościeli i innych artykułów wyposażenia domu. Każdy produkt z Szultka Furniture został stworzony, aby dać naszym klientom więcej piękna i stylu, aby wzbogacić twoje życie i twoje otoczenie. W ofercie Szultka Furniturenasi klienci znajdują bogatą ofertę mebli i innych ekskluzywnych rzeczy niespotykanych w ofercie innych firm. Firma Szultka Furniture sprzedaje swoje... Czytaj więcej
Szultka Furniture

Ofertę mebli uzupełnia kolekcja ekskluzywnej porcelany, pościeli i innych artykułów wyposażenia domu. Każdy produkt z Szultka Furniture został stworzony, aby dać naszym klientom więcej piękna i stylu, aby wzbogacić twoje życie i twoje otoczenie. W ofercie Szultka Furniturenasi klienci znajdują bogatą ofertę mebli i innych ekskluzywnych rzeczy niespotykanych w ofercie innych firm.

Firma Szultka Furniture sprzedaje swoje meble tylko za pośrednictwem prezentacji na stronie internetowej oraz ekspozycji w kilku stylowych salonach wystawowych na całym świecie. W Polsce jedyny salon wystawowy zlokalizowany jest w siedzibie firmy w miejscowości Brusy. Na powierzchni około 800 m2 w pięknych aranżacjach pokazujemy naszą ofertę – ekskluzywne meble, piękne tapety, kryształowe żyrandole, dywany, porcelanę i wystrój okien. Dla wielu klientów wizyta w naszym salonie wystawowym jest inspiracją do nowych przemyśleń i natchnieniem w kontynuowaniu budowy domu.

Firma Szultka Furniture powstała z marzenia i wizji cudownego miejsca, gdzie można kupić meble o najwyższej jakości. Jej założycielem jest Stanisław Szultka, który już jako młody mężczyzna rozwinął w sobie pasję i miłość do pięknych rzeczy. Zwiedzając świat poznawał nowe miejsca: ludzi, kulturę i architekturę. To rozwijało jego horyzonty pojęcia piękna. Z tego właśnie kapitału doświadczeń powstała Szultka Furniture, która kontynuuje długą tradycję stolarstwa artystycznego, oferując klientom na całym świecie przepiękne meble. Ich jakość wykonania i ponadczasowe piękno wypływa z zaangażowania, jakie włożył w ich powstanie założyciel firmy.

Meble z firmy Szultka Furniture zdobią wnętrza wielu domów, rezydencji i dworów na całym świecie.

Prestiż, piękno i styl dla domu, rezydencji i dworu - meble Szultka Furniture

Zapytaj o cenę

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny