Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 53166

Paged Meble S.A.

Meble do każdego wnętrza
Telefon 33 49 72 400, 33 49 72 405
Adres Cieszyńska 99, 43-385 Jasienica
Firma Paged Meble – jeden z najstarszych polskich producentów mebli opartych na surowcach naturalnych – znany z produkcji przepięknych i funkcjonalnych krzeseł, stołów oraz mebli skrzyniowych. Paged Meble na polskim rynku rozwija nowoczesne koncepcje wzornicze stołów i krzeseł pod znakiem Design Collection. Są to meble doskonale zaprojektowane i wykonane, nawiązujące do najbardziej aktualnych trendów oraz wzorów historycznych,... Czytaj więcej
Paged Meble S.A.

Firma Paged Meble – jeden z najstarszych polskich producentów mebli opartych na surowcach naturalnych – znany z produkcji przepięknych i funkcjonalnych krzeseł, stołów oraz mebli skrzyniowych. Paged Meble na polskim rynku rozwija nowoczesne koncepcje wzornicze stołów i krzeseł pod znakiem Design Collection. Są to meble doskonale zaprojektowane i wykonane, nawiązujące do najbardziej aktualnych trendów oraz wzorów historycznych, które Paged Meble sprzedaje na rynkach międzynarodowych. Czas aby zagościły także w polskich domach!

CATANIA – Jadalnia i Salon
Nic nie jest w stanie zastąpić widoku włoskiego miasteczka na Południu. Widzianego z pokładu luksusowego jachtu, na którym wydano eleganckie, kameralne przyjęcie. Catania to linia mebli powściągliwie eleganckich, nowoczesnych, niemal wytwornych. Naturalny odcień orzecha Caramello zestawiony z czarnym, połyskującym paskiem przywodzi na myśl kolory ekskluzywnej Sycylii. Modne, geometryczne kształty uosabiają najnowsze trendy.
Design by Grzegorz Wit

COMO – Jadalnia i Salon
Utrzymana w kolorach ziemi, kolekcja Como do jadalni, salonu, sypialni wnosi spokój i poczucie bezpieczeństwa, również w sferze estetyki. Miękkie kształty w połączeniu z wyraźną fakturą drewna podkreślają naturalny charakter kolekcji. Zastosowane oświetlenie dodaje meblom lekkości i ciepła, tworząc z pomieszczenia idealne miejsce do relaksu. Wyjątkowość kolekcji została zawarta w oryginalnych formach brył. Duży rozsuwany stół o masywnych nogach, idealnie dopełniają finezyjne krzesła. Salon zaskakuje natomiast funkcjonalnością. Como oferuje to co w nowoczesnych meblach najpiękniejsze. Proste bryły o miękkich przejściach gwarantują nie tylko bezpieczeństwo dla najmłodszych, zapewniają także ciepłą, przytulną atmosferę.
Design by Jacek Mikołajczak

LINEA – Jadalnia i Salon
Panorama żywiołowej, pełnej szlachetnego piękna i elegancji natury domaga się podziwu. Czasami głębokie kolory jej roślin, bogactwo faktury szlachetnych kamieni – cały świat ożywiony, którego jesteśmy częścią – koi, wycisza i relaksuje. W łonie tak naturalnego, zgodnego piękna rodzi się prawdziwy, głęboki spokój. Wyraziste meble z kolekcji Linea to kwintesencja dobrego smaku i naturalności. Harmonijny projekt ubrany w niezwykłą kolorystykę, pełną nawiązań do przyrody,
wnosi do pomieszczeń wiele szlachetnej pozytywnej energii. Geometryczne, doskonale zrytmizowane kształty intrygują w sposób w jaki zajmująca może być naga góra, wulkaniczne wybrzeże.
Design by Jacek Mikołajczak

Meble do każdego wnętrza

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny