Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 21715

Witro-Chem

Akcesoria łazienkowe
Telefon 061 654 0 514
Adres Malwowa 150, 60-185 Poznań
P.P.H. WITRO-CHEM działające na rynku od 1975 roku jest głównym producentem w Polsce akcesoriów łazienkowych wykonanych z mosiądzu. Wyroby WITRO-CHEM spotkać można w placówkach handlowych na terenie całego kraju, są one również przedmiotem eksportu do takich krajów jak: Rosja, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rumunia, Estonia, Białoruś, Litwa, Niemcy, Holandia i Szwecja. Wyroby ze znakiem WITRO-CHEM posiadają swój własny,... Czytaj więcej
Witro-Chem
P.P.H. WITRO-CHEM działające na rynku od 1975 roku jest głównym producentem w Polsce akcesoriów łazienkowych wykonanych z mosiądzu. Wyroby WITRO-CHEM spotkać można w placówkach handlowych na terenie całego kraju, są one również przedmiotem eksportu do takich krajów jak: Rosja, Słowacja, Czechy, Ukraina, Rumunia, Estonia, Białoruś, Litwa, Niemcy, Holandia i Szwecja. Wyroby ze znakiem WITRO-CHEM posiadają swój własny, niepowtarzalny styl identyfikujący je spośród wyrobów innych producentów.
 
Kolekcja Alquattro
Kolekcja Bolero
Kolekcja Alquattro charakteryzuje się elegancką linią łączącą nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością proponowaną przez WITRO-CHEM w swoich wyrobach. Zastosowanie do produkcji tej kolekcji oksydowanego aluminium oraz giętego szkła daje możliwość obcowania z wyrobem bardzo nowoczesnym i trwałym w użytkowaniu.
Niezaprzeczalny atut Kolekcji Bolero stanowi jej niebanalna stylistyka, łącząca prostotę z elegancją. Połączenie mosiądzu galwanicznie pokrytego chromem z egzotycznym drewnem tekowym dało w efekcie produkt funkcjonalny i bardzo oryginalny. Ozdobne dodatki poszczególnych elementów kolekcji mogą być również opcjonalnie wykonane z ABS-u galwanicznie pokrywanego satynowym chromem. Wkłady mydelniczki i kubka wykonano z giętego szkła. Kolekcja 18 zdobyła pierwszą nagrodę miesięcznika „Łazienka” w konkursie „Wybór Roku”.
Kolekcję Sonet tworzą praktyczne wolno stojące stojaki WC wyposażone w szczotkę WC, uchwyt do papieru i uchwyt na zapasową rolkę. Stanowią one alternatywę dla osób, które nie chcą wiercić otworów w płytkach łazienkowych. Stojaki wykonane są z mosiądzu galwaniczne pokrytego chromem połyskowym lub malowane są na biało farbą proszkową. Zainstalowane na stojakach szczotki WC posiadają pojemniki wykonane ze szkła matowionego lub opcjonalnie z tworzywa.
 
Kolekcja Rosa Kolekcja Sonet
Stylistyka Kolekcji Rosa nie odbiega od klasycznych wzorców, nie ma w niej ekstrawagancji, jest subtelna. Łagodne promienie, smukła linia i owalny kształt w połączeniu z satynowym i połyskliwym chromem, nadają jej elegancji. Materiałami użytymi do produkcji są mosiądz oraz ABS, z którego wykonane są elementy zdobnicze. Kolekcja ta doskonale sprawdza się w małych łazienkach nadając im bardzo ciepły i miły klimat.
W skład każdej kolekcji wchodzą takie elementy jak: półka, wieszak do papieru z klapką, wieszak do papieru, kubek z uchwytem, wieszaczek pojedynczy, podwójny i potrójny, szczotka WC, mydelniczka, mydelniczka prysznicowa, pojemnik do mydła w płynie, wieszak owalny, wieszak 2-ramienny ruchomy, wieszak prosty pojedynczy i podwójny.
Akcesoria łazienkowe
WITRO-CHEM
UL. MALWOWA 150, 60-185 POZNAŃ
TEL. 061 654 0 514, FAKS 061 654 0 515
www.witro.eu, e-mail: info@witro.eu
Dystrybucja: hurtowa i detaliczna – wyroby dostępne w sklepach i salonach łazienkowych, specjalistycznych sieciach marketów budowlanych
Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny