Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 41945

Cersanit (Rovese S.A.)

Armatura Cersanit
Telefon 801 01 44 44
Adres Al. Solidarności 36, 25-323 Kielce
Armatura Cersanit spełnia najwyższe standardy jakościowe. Kontroluje cały proces powstawania produktów, począwszy od projektu aż po produkcję. Wszystko po to, by armatura Cersanit służyła Klientom przez długie lata użytkowania. Solidne wykonanie oraz wytrzymałość produktów potwierdzone są wieloletnią gwarancją na wszystkie elementy baterii. Cersanit posiada autoryzowane punkty serwisowe działające na terenie całej... Czytaj więcej
Cersanit (Rovese S.A.)

Armatura Cersanit spełnia najwyższe standardy jakościowe. Kontroluje cały proces powstawania produktów, począwszy od projektu aż po produkcję. Wszystko po to, by armatura Cersanit służyła Klientom przez długie lata użytkowania. Solidne wykonanie oraz wytrzymałość produktów potwierdzone są wieloletnią gwarancją na wszystkie elementy baterii. Cersanit posiada autoryzowane punkty serwisowe działające na terenie całej Polski, dzięki czemu zawsze służy fachową pomocą oraz zapewnia swoim Klientom sprawną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Specjalnie dla Ciebie Cersanit stworzył 14 serii baterii o zróżnicowanym designie i funkcjonalnościach. Wybieraj w kształtach i kolorach. Możemy zaproponować Ci surowe i geometryczne linie do minimalistycznej łazienki, kształty opływowe i organiczne – do nowoczesnego wnętrza oraz wyjątkowe, nieszablonowe baterie czarne i białe. Przebieraj w funkcjonalnościach pozwalających na oszczędzanie wody i energii. Perlator Cersanit Water Save ogranicza wypływ wody do 6 l/min. Mechanizm Cersanit Thermo-Block pozwala na ograniczenie jej temperatury, zaś dwustopniowa głowica Cersanit Water Save gwarantuje zmniejszenie zużycia wody i energii nawet do 50%. Baterie Cersanit to niezawodna ceramiczna głowica, wysokiej jakości chromowanie oraz gwarancja na wszystkie elementy baterii – nawet do 10 lat! Stwórz niebanalne wnętrze, w którym każdy detal ma znacznie.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny