Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 60721

Antado Sp. z o.o.

Meble łazienkowe
Telefon 58 682 89 45
Adres Młyńska 1/3, 83-010 Straszyn
Blisko 25-letnie doświadczenie, różnorodne wzornictwo i szeroka oferta produktów, stawiają firmę Antado w szeregu uznanych na rynku dostawców mebli łazienkowych. W ofercie firmy znajduje się kompletna gama wzorów – od mebli klasycznych, przez gięte, po konstrukcje nowoczesne. Asortyment mebli łazienkowych zawiera pełen przekrój produktów: szafki podumywalkowe w wersji stojącej i podwieszanej, regały łazienkowe i niskie... Czytaj więcej
Antado Sp. z o.o.

Blisko 25-letnie doświadczenie, różnorodne wzornictwo i szeroka oferta produktów, stawiają firmę Antado w szeregu uznanych na rynku dostawców mebli łazienkowych. W ofercie firmy znajduje się kompletna gama wzorów – od mebli klasycznych, przez gięte, po konstrukcje nowoczesne. Asortyment mebli łazienkowych zawiera pełen przekrój produktów: szafki podumywalkowe w wersji stojącej i podwieszanej, regały łazienkowe i niskie słupki, szafki wiszące lustrzane, lustra z oświetleniem.

Wśród oferty mebli łazienkowych dostępnych na rynku produkty Antado wyróżniają się odwagą wzorniczą form i wykończeń oraz doskonałą jakością. Jesteśmy obecni na rynku od 1989 r., nieustannie rozwijamy się i wzbogacamy naszą ofertę by zaspokajać rosnące wymagania klientów. W naszym asortymencie znajdują się meble o zróżnicowanej stylistyce – są tu zarówno formy proste, jak i fantazyjne, klasyczne i nowoczesne, stojące i podwieszane.

Nigdy nie nastawialiśmy się na produkcję masową, dlatego mamy odwagę oferować śmiałe dekory w nietuzinkowych zestawieniach. Proponujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne rozwiązania, ponieważ zależy nam, aby meble Antado odznaczały się nie tylko naturalnym pięknem, ale i doskonałą użytkowością.

Piękno naszych mebli jest widoczne w ręcznie wykańczanych detalach, starannym doborze materiałów, ciekawej palecie wzorów. W bogactwie form staramy się znaleźć odrobinę unikalności i niebanalności, mając nadzieję, że dzięki meblom Antado każda łazienka nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Od początku swego istnienia Antado stawia na stylistyczną odwagę, umiejętnie łącząc tradycyjne wzory z nowoczesnymi inspiracjami. Wszystkie meble Antado produkowane są w Polsce, w fabryce w Straszynie koło Gdańska.

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny