Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 86310

Plast Team Poland

Akcesoria kuchenne, łazienkowe i ogrodowe, przechowywanie żywności, utrzymanie czystości
Telefon 59 841 90 00, 59 841 90 16
Adres Kilińskiego 47, 76-200 Słupsk
Założona w 1986 r. firma Plast Team posiada ponad 30.letnie doświadczenie w dostarczaniu na rynki detaliczne całego świata szerokiej gamy produktów z tworzyw sztucznych dla gospodarstwa domowego. ... Czytaj więcej
Plast Team Poland

Założona w 1986 r. firma Plast Team posiada ponad 30.letnie doświadczenie w dostarczaniu na rynki detaliczne całego świata szerokiej gamy produktów z tworzyw sztucznych dla gospodarstwa domowego.

Dzięki kilkudziesięciu milionom wyrobów sprzedanych w ciągu roku do ponad 50. krajów jesteśmy jednym z wiodących dostawców w Europie.

Od naszych zespołów aktywnych na rynkach lokalnych w Polsce i Niemczech do głównej siedziby w Kopenhadze spływają pomysły, które wykorzystujemy do rozwijania i urozmaicania z roku na rok naszych produktów, by zbiegły się one z oczekiwaniami klientów, ale także by nadążały za światowymi trendami w projektowaniu wyrobów, kolorów i były w pełni praktyczne.

Oferta Plast Team - plastikowe pojemniki domowe w wielu kategoriach: Magazynowanie, Kuchnia, Przechowywanie żywności, Sprzątanie, Pranie i DIY.

Wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje pracowników wewnątrz organizacji, wyjątkowa umiejętność radzenia sobie nie tylko z projektami wysokiej jakości, ale także /zwłaszcza z produktami codziennego użytku gwarantują, że nasze wyroby wyróżniają się spośród innych, czynią życie codzienne bardziej komfortowym i sprawiają, że domy naszych klientów pięknieją.

Obecna gama produktów została podzielona na 4 główne kategorie: Kuchnia, Przechowywanie żywności, Przechowywanie oraz Sprzątanie & Pralnia. W sumie daje to ponad 2000 produktów do domu i ogrodu.

Tak szeroki wachlarz wyrobów sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać asortyment naszych pojemników do niemal wszystkich sieci handlowych, zarówno do dyskontów, jak średnich i dużych marketów w całej Europie oraz na rynkach zamorskich.

Wraz z wprowadzeniem większej liczby marek licencyjnych, takich jak LEGO®, Pantone® i Paul Frank®, w kwietniu 2012 roku powstała nowa spółka-siostra ROOM Copenhagen z siedzibą w Danii i oddziałem w Polsce.

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny