Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 66741

Besco

Wanny, brodziki, hydromasaż
Telefon 13 46 73 444
Adres Kościelna 21, 38-524 Besko
Gdy blisko 20 lat temu powstały pierwsze wanny  i brodziki ... w besco wierzono, że uda się stworzyć produkty, które nie tylko będą się podobały, ale przede wszystkim będą służyły Klientom długie lata, niezmiennie zapewniając im przy tym maksymalny komfort kąpieli. Od samego początku wszystkie decyzje podejmowane były w oparciu o trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. Największą siłą... Czytaj więcej
Besco

Gdy blisko 20 lat temu powstały pierwsze wanny  i brodziki ... w besco wierzono, że uda się stworzyć produkty, które nie tylko będą się podobały, ale przede wszystkim będą służyły Klientom długie lata, niezmiennie zapewniając
im przy tym maksymalny komfort kąpieli.

Od samego początku wszystkie decyzje podejmowane były w oparciu o trzy zasady: najwyższa jakość, przemyślany design, atrakcyjna cena. Największą siłą firmy są zdobyte przez te wszystkie lata wiedza i doświadczenie, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów, a także nowoczesne technologie produkcji i materiały najwyższej europejskiej jakości, pozwalające tworzyć wyjątkowe produkty, które te potrzeby w pełni zaspokoją.

Besco chce wyznaczać nowe trendy we wzornictwie oraz aranżacji „małych królestw”, jakimi niewątpliwie są łazienki. Marki Besco i PMD Piramida nadal są synonimem bezpieczeństwa i komfortu.

WANNY

Firma proponuje wiele modeli wanien w wymiarach od 100 do 200 cm, spośród których nawet najbardziej wymagający Klient wybierze wannę dokładnie odpowiadającą jego potrzebom. Linie ITAE oraz AMBITION obejmują wanny: prostokątne, narożne asymetryczne oraz narożne symetryczne. Dodatkowo Klienci mają możliwość zamówienia wanny z jednym z sześciu oferowanych przez firmę systemów hydromasażu wodnego lub wodno-powietrznego. Najwyższą jakość produktów potwierdza 10-letnia gwarancja producenta.

WANNY WOLNOSTOJĄCE

Wanny wolnostojące to nie tylko szyk i elegancja stylu retro. Dzięki wyjątkowemu dostosowaniu do wygodnej i odprężającej kąpieli zapewniają każdemu najwyższy komfort użytkowania. Z kolei możliwość wyboru różnych akcesoriów oraz dowolnego koloru wanny (zgodnie z paletą RAL) gwarantuje sprostanie potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

BRODZIKI

Seria brodzików obejmuje brodziki kwadratowe i półokrągłe, zarówno głębokie z siedziskiem, średnie oraz płytkie. Nowością są brodziki wpuszczane w posadzkę.

Odwiedź profil firmy na Facebook

 

 

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny