Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 12433

WIPER Sp. z o.o.

Odpływy prysznicowe Wiper
Zobacz firmę w innym dziale: Systemy odwodnień i drenażu
Telefon 32 73850 00, tel. kom. 781 60 60 68
Adres Wyzwolenia 27, 43-190 Mikołów
Firma Wiper powstała w 1999 roku i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości elementów wyposażenia budynków, m.in. odwodnień. Przedsiębiorstwo dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz ich funkcjonalność dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych opartych na komputerowych systemach projektowych, m.in. na projektowaniu CAD ze szczegółowym modelowaniem przestrzennym (3D). Wyroby wytwarzane są w fabryce w Mikołowie... Czytaj więcej
WIPER Sp. z o.o.

Firma Wiper powstała w 1999 roku i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości elementów wyposażenia budynków, m.in. odwodnień. Przedsiębiorstwo dba o wysoką jakość swoich wyrobów oraz ich funkcjonalność dzięki zastosowaniu nowoczesnych procesów produkcyjnych opartych na komputerowych systemach projektowych, m.in. na projektowaniu CAD ze szczegółowym modelowaniem przestrzennym (3D). Wyroby wytwarzane są w fabryce w Mikołowie i sprzedawane zarówno w Polsce, w państwach Unii Europejskiej oraz poza nią.

Oferta firmy Wiper to szeroki asortyment produktów. Wśród nich są głównie elementy architektury wyposażenia wnętrz (w postaci płyt brodzikowych i kabin prysznicowych). Jednak wiodącym produktem firmy są rynienki i wpusty prysznicowe, których projekty rozwijane i udoskonalane są od lat.

Odpływy prysznicowe Wiper przeznaczone są do stosowania w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych kabin prysznicowych, co pozwala na swobodny dobór kształtu kabiny oraz wykończenia powierzchni podłogi. Zastosowanie rynienek lub wpustów pozwala na rezygnację z progu przy wejściu do kabiny oraz wpływa na poprawę estetyki wizualnej pomieszczenia. Wszystkie elementy odwodnienia wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej stali nierdzewnej (AISI 304 i AISI 316), co gwarantuje trwałość, odporność na korozję i niezmienny wygląd w trakcie użytkowania. Wszystkie rynienki i wpusty produkowane przez firmę Wiper objęte zostały programem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny „Produkt z atestem”.

KABINY PRYSZNICOWE
WIPER proponuje kilkadziesiąt opcji kabin prysznicowych w oparciu o sześć podstawowych układów zabudowy dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Projektowanie na wymiar pozwala na dostosowanie kabiny do indywidualnego wnętrza. Kabiny prysznicowe WIPER to: nieograniczone możliwości wymiarowe, szeroki wybór układów i kształtów tafli szkła, drzwi wnękowe, zabudowy narożne, półokrągłe, wolnostojące, skośne, bezpieczne szkło hartowane z powłoką antykorozyjną TIMELESS®, mosiężne, eleganckie okucia, ekspresowa wycena, 10 lat gwarancji.

ZYPHO
Dzięki zastosowaniu technologii odzysku ciepła z wody odpływowej, ZYPHO® wydobywa ciepło ze zużytej wody prysznicowej i wykorzystuje je do wstępnego podgrzania wody zimnej w zaworze mieszającym prysznica. Dzięki temu, aby uzyskać komfortową temperaturę wody prysznicowej potrzebna będzie tylko minimalna ilość cennej gorącej wody z zasobnika. Obniżając zużycie wody gorącej, ZYPHO® zmniejsza rachunki za energię i oszczędza pieniądze.

INFORMACJE DODATKOWE

Pozostała oferta:

  • płyty brodzikowe SHOWERBASE i SHOWERLAY
  • kompletne systemy izolacji
  • zestawy uszczelniające
  • mata uszczelniająca ISOL-ONE
  • kabiny prysznicowe
  • odwodnienia zewnętrzne
  • zadaszenia nad drzwi
  • balustrady typu portfenetr
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny