Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 58983

Villeroy and Boch

Wyposażenie łazienki VILLEROY & BOCH
Zobacz firmę w innym dziale: Płytki ceramiczne, akcesoria
Telefon 22 645 17 10
Adres al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa
Firma Villeroy & Boch to ponad 260 lat tradycji w wytwarzaniu artykułów służących do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Założona w 1748 r. jako manufaktura porcelany, stopniowo rozrastała się, poszerzając swój asortyment o kolejne grupy produktów. Dziś Villeroy & Boch jest koncernem o uznanej renomie, obecnym w 125 krajach ze swą ofertą, na którą składają się – oprócz zastawy stołowej, sztućców, szkła... Czytaj więcej
Villeroy and Boch

Firma Villeroy & Boch to ponad 260 lat tradycji w wytwarzaniu artykułów służących do wyposażenia i dekoracji wnętrz. Założona w 1748 r. jako manufaktura porcelany, stopniowo rozrastała się, poszerzając swój asortyment o kolejne grupy produktów.

Dziś Villeroy & Boch jest koncernem o uznanej renomie, obecnym w 125 krajach ze swą ofertą, na którą składają się – oprócz zastawy stołowej, sztućców, szkła i dekoracyjnych drobiazgów – płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble, baterie i akcesoria łazienkowe, produkty wellness (wanny z hydromasażem i bez, kabiny prysznicowe i parowe, brodziki), zlewozmywaki ceramiczne i armatura kuchenna. Ostatnio asortyment wzbogacił się o wanny spa i sauny. Dzięki tak różnorodnej i bogatej ofercie Villeroy & Boch nie tylko dostarcza konkretne produkty do urządzania wnętrz, ale jest wręcz kreatorem stylu życia.

Villeroy & Boch dba nie tylko o estetykę swoich wyrobów, ale także ich techniczną doskonałość, czego dowodem są liczne innowacje, m.in.: activecare – udoskonalone szkliwo ceramiczne, które dzięki aktywnym jonom srebra samoistnie zapobiega rozmnażaniu się bakterii. Jest to standardowe rozwiązanie w ceramice w kolorze star white i zawsze występuje razem z ceramicplus.

Innowacyjne szkliwo ceramicplus jest nakładane fabrycznie na produkty ceramiki sanitarnej i płytki ścienne podstawowe. Jest ono tak gładkie, że praktycznie nie pozwala na osadzanie się zabrudzeń i kamienia, więc pokryte nim przedmioty są znacznie łatwiejsze do utrzymania w czystości. Kiedy woda i znajdujące się w niej zanieczyszczenia mają kontakt z ceramiką, przybierają formę kropelek, które staczają się wprost do odpływu, zabierając ze sobą cały brud. ceramicplus może występować także w połączeniu ze szkliwem activecare, które dzięki aktywnym jonom srebra samoistnie zapobiega rozmnażaniu się bakterii.

 

 

Wyposażenie łazienki VILLEROY & BOCH
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny