Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 10508

Świat Szkła

Kabiny prysznicowe
Zobacz firmę w innym dziale: Schody i balustrady
Telefon 22 678 33 11, tel. kom. 505 340 772
Adres Lidzka 12/1 , 03-523 Warszawa- Targówek
Nasza przygoda ze szkłem rozpoczęła się w 2005 roku. Firma nasza jako jedna z nielicznych w tych latach firm w Warszawie proponowała kompleksową usługę montażu drzwi szklanych, kabin prysznicowych  a także lustrer z oświetleniem i stołów szklanych. Szkło jest specyficznym materiałem, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Setki  montaży rocznie pozwoliły  nam osiągnąć wysoki poziom świadczonych usług.      ... Czytaj więcej
Świat Szkła

Nasza przygoda ze szkłem rozpoczęła się w 2005 roku. Firma nasza jako jedna z nielicznych w tych latach firm w Warszawie proponowała kompleksową usługę montażu drzwi szklanych, kabin prysznicowych  a także lustrer z oświetleniem i stołów szklanych. Szkło jest specyficznym materiałem, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Setki  montaży rocznie pozwoliły  nam osiągnąć wysoki poziom świadczonych usług.        

Firma nasza dzięki wieloletniemu doświadczeniu może sprostać najbardziej wymagającym projektom. Z nami każda realizacja jest udana! Firma jest naszą pasją, a jej celem jest zadowolenie klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, pomiaru, realizacji i montażu. Realizujemy projekty indywidualne, nietypowe, odważne, zaawansowane technologicznie. Współpracujemy z biurami projektowymi i projektantami wnętrz.

Wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar na terenie Warszawy i okolic. Do każdej kabiny prysznicowej zamówionej w naszej firmie dołączony jest preparat do impregnacji szkła, który na wiele miesięcy zabezpiecza szkło przed osadem mydła i kamienia.

Dla klientów, którzy w swoich łazienkach nie mogą zastosować typowych kabin prysznicowych, wykonujemy szklane zabudowy prysznicowe na dowolny wymiar. Proponujemy szkło hartowane grubości 8 lub 10 mm:

  • szkło float ( szkło tradycyjne z odcieniem zieleni, szczególnie widocznym na krawędzi)
  • szkło odbarwione OPTIWHITE, stosowane, gdy idealnie przezroczyste szkło jest ważne dla aranżacji wnętrza
  • szkło barwione w masie brąz, grafit , czarny
  • szkło matowe trawione tzw. satyna, a także szkło z garfiką

W kabinach prysznicowych stosujemy wysokiej jakości okucia renomowanych firm, wykonanych z mosiądzu lub stali nierdzewnej. Dostępne kolory to: chrom , satyna i złoto. Proponujemy nietypowe rozwiązania mocowań – drążki, konstrukcje ze stali nierdzewnej i inne.

Najczęściej stosowane w kabinach prysznicowych i ściankach prysznicowych jest szkło przezroczyste, które sprawia, że zabudowa taka nie ogranicza przestrzeni.

Szklane ścianki prysznicowe mocujemy do ściany w mocowaniach punktowych lub w profilach, stabilizując je drążkami. Stosujemy zawiasy jednostronne unoszone, wahadłowe. Przy rowiązaniach bez brodzikowych, zawiasy podnoszone eliminują szuranie uszczelki po podłodze. Uszczelniamy kabiny stosując komplety uszczelek z magnetyczną. Części stałe uszczelniane są uszczelkami lub silikonem sanitarnym.

Wykonujemy kabiny prysznicowe na wymiar np.

  • kabiny prysznicowe 800 mm x 800 mm
  • kabiny prysznicowe 900 mm x 900 mm
  • kabiny prysznicowe o nieregularnych kształtach
  • kabiny prysznicowe w linii prostej o dowolnej szerokości
  • ścianki prysznicowe o dowolnych wymiarach

Nasze kabiny prysznicowe w 100% procentach spełnią Państwa oczekiwania. Pomiar możliwy jest od pn-sob w dowolnych godzinach, zobacz galerię!

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny