Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 19414

REDHEN® CTH Jędrzejewski, Maj sp.j.

Ogrodzenia gabionowe
Telefon 32 793 71 33
Adres Kasprowicza 5, 41-800 Zabrze
Firma CTH Jędrzejewski, Maj sp.j. to producent gabionowych konstrukcji stalowych marki REDHEN® z siedzibą w Zabrzu, na Górnym Śląsku. Firma specjalizuje się w ogrodzeniach, elewacjach stojących i wiszących oraz elementach małej architektury. Producent doskonale wpisuje się w trendy dominujące w budownictwie i zagospodarowaniu przestrzeni. Sprzyjanie środowisku naturalnemu, proste, efektowne wzornictwo, wysoka jakość wykonania... Czytaj więcej
REDHEN® CTH Jędrzejewski, Maj sp.j.

Firma CTH Jędrzejewski, Maj sp.j. to producent gabionowych konstrukcji stalowych marki REDHEN® z siedzibą w Zabrzu, na Górnym Śląsku. Firma specjalizuje się w ogrodzeniach, elewacjach stojących i wiszących oraz elementach małej architektury.


Producent doskonale wpisuje się w trendy dominujące w budownictwie i zagospodarowaniu przestrzeni. Sprzyjanie środowisku naturalnemu, proste, efektowne wzornictwo, wysoka jakość wykonania i trwałość, brak konieczności konserwacji oraz łatwość montażu to cechy łączące produkty REDHEN®.

Zależnie od wypełnienia i przeznaczenia gabiony REDHEN® mogą tworzyć ekskluzywne ogrodzenia lub być odważnym designerskim elementem wykończenia budynku lub przestrzeni parku czy ogrodu. Producent oferuje gabiony w wymiarach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe grubości ogrodzenia zaczynają się już od 15 cm, co umożliwia instalację w miejscach, w których każdy fragment przestrzeni jest cenny.

W trosce o wygodę i sprawną obsługę klientów, firma stworzyła innowacyjną platformę, Redhen Store, dzięki której każdy osobiście może przygotować listę produktów o oczekiwanych parametrach uzyskując kompletną informację o cenie, czasie produkcji, ilości niezbędnych do posadowienia słupów czy ilości potrzebnego do wypełnienia materiału.

Produkty marki REDHEN® skierowane są do wszystkich tych, którzy chcą uczynić swoje otoczenie oryginalnym i wymagają najlepszych własności użytkowych.

Zapraszamy do sklepu!

 

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny