Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 87287
Telefon 77 40 62 200
Adres Dębowa 4, 47-246 Kotlarnia
Betafence jest wiodącym światowym producentem systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu i detekcji. W Polsce Betafence Sp. z o.o. działa od 1994 roku. Betafence zapewnia solidne i kompleksowe rozwiązania do zabezpieczenia najbardziej wrażliwych aktywów na świecie. Specjalizują się w projektowaniu, dostarczaniu, zarządzaniu projektami i integracji rozwiązań ochrony obwodowej od koncepcji po oddanie do użytku. ... Czytaj więcej
Betafence

Betafence jest wiodącym światowym producentem systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu i detekcji. W Polsce Betafence Sp. z o.o. działa od 1994 roku. Betafence zapewnia solidne i kompleksowe rozwiązania do zabezpieczenia najbardziej wrażliwych aktywów na świecie. Specjalizują się w projektowaniu, dostarczaniu, zarządzaniu projektami i integracji rozwiązań ochrony obwodowej od koncepcji po oddanie do użytku.

Infrastruktura krytyczna w ofercie firmy Betafence: Securifor, Securifor 2D, Securifor 3D, Nylofor 3D Super, Brama Speed Folding

Od systemów ogrodzeniowych o wysokim poziomie bezpieczeństwa i przesłon przeciwwybuchowych RPG, aż po wykrywanie bezprzewodowe i komunikację z odległymi lokalizacjami - Betafence stale rozwija swoje systemy zintegrowane i usługi na całym świecie.

Każde rozwiązanie obwodowe powinno być zaprojektowane indywidualnie w zależności od wymaganego poziomu ochrony, narażenia na ryzyko, zasobów i istniejącej infrastruktury oraz wielu innych czynników, m.in. jakości wykorzystanych materiałów.

Jakość produktów Betafence od lat potwierdzana jest przez zadowolonych użytkowników i branżowe nagrody, jak również certyfikaty. Ich zdobycie oznacza, że systemy Betafence spełniają wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Każde rozwiązanie obwodowe powinno być zaprojektowane indywidualnie w zależności od wymaganego poziomu ochrony, narażenia na ryzyko, zasobów i istniejącej infrastruktury oraz wielu innych czynników, m.in. jakości wykorzystanych materiałów.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny