Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 26359

Oase

Woda i ogród, fontanny i jeziora
Telefon 22 323 71 11, +48 510 140 471
Adres Al. Jerozolimskie 200/538, 02-486 Warszawa
  Od dziesięcioleci OASE jest synonimem produktów służących do kreatywnego projektowania z wykorzystaniem medium, jakim jest woda. Fascynujące wodotryski w domowych ogrodach oraz imponujące wielkie instalacje w obszarach publicznych ukazują szeroki zakres zastosowania. Firma OASE założona została w roku 1949 jako warsztat naprawczy maszyn rolniczych, a z biegiem czasu rozwinęła się stając się »globalnym... Czytaj więcej
Oase
 
Od dziesięcioleci OASE jest synonimem produktów służących do kreatywnego projektowania z wykorzystaniem medium, jakim jest woda. Fascynujące wodotryski w domowych ogrodach oraz imponujące wielkie instalacje w obszarach publicznych ukazują szeroki zakres zastosowania. Firma OASE założona została w roku 1949 jako warsztat naprawczy maszyn rolniczych, a z biegiem czasu rozwinęła się stając się »globalnym graczem« o ambicjach lidera pod względem innowacyjności i jakości.

W zakresie »ogrodów wodnych« w centrum znajduje się prywatny staw ogrodowy we wszystkich możliwych odsłonach. »Fountain Technology« wykorzystuje zapierające dech w piersiach inscenizacje w rozwiązaniach projektowych, które wykorzystują współdziałanie wody, światła, a często także muzyki. Sektor »Lake Management« odpowiedzialny jest za jakość wody w sztucznych zbiornikach wodnych, np. na polach golfowych lub w parkach.

OASE – Living Water. Zamiłowanie do wody

Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni współpracownicy firmy dobrze znają wymogi rynku i trendy na nim panujące. Pozwól zachwycić się innowacyjnymi, niezawodnymi produktami i odpowiednim serwisem. Możesz na nas polegać! Również w przyszłości odniesiesz korzyści dzięki naszej nadzwyczajnej technicznej kompetencji, naszym kompleksowym rozwiązaniom systemowym oraz naszej międzynarodowej sieci.

Czujemy się zobowiązani względem natury. Woda to nasza pasja. Ożywiona, naturalna i zdrowa woda. Krótko rzecz ujmując: LIVING WATER. To nasze przekonanie.

Woda i ogród, fontanny i jeziora

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny