Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 26730

GASPOL

Parasole grzewcze, grille gazowe
Telefon 22 530 00 00
Faks 22 530 00 01
Adres Al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa
GASPOL SA jest największym dystrybutorem gazu płynnego (LPG) w Polsce i dostawcą innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Dostarczając najwyższej jakości autogaz, gaz w butlach i do zbiorników, GASPOL zaopatruje w energię miliony Polaków oraz wszystkie sektory gospodarki: rolnictwo, przemysł, usługi. GASPOL jest ekspertem efektywności energetycznej opartej o nowoczesne urządzenia, pompy ciepła, procesy kogeneracji oraz... Czytaj więcej
GASPOL

GASPOL SA jest największym dystrybutorem gazu płynnego (LPG) w Polsce i dostawcą innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Dostarczając najwyższej jakości autogaz, gaz w butlach i do zbiorników, GASPOL zaopatruje w energię miliony Polaków oraz wszystkie sektory gospodarki: rolnictwo, przemysł, usługi.

GASPOL jest ekspertem efektywności energetycznej opartej o nowoczesne urządzenia, pompy ciepła, procesy kogeneracji oraz solarne systemy hybrydowe współdziałające z LPG.

GASPOL istnieje od 1991 roku. Dysponuje 2 terminalami przeładunkowymi – morskim w Gdańsku i kolejowym w Małaszewiczach – oraz 7 rozlewniami gazu płynnego. Oferta GASPOLU dostępna jest w całej Polsce dzięki 300 autoryzowanym dystrybutorom i 20 000 punktów sprzedaży detalicznej. Firma posiada własny sklep internetowy www.sklep.gaspol.pl z szeroką gamą produktów zasilanych gazem płynnym: grille gazowe, parasole grzewcze i wiele innych.

GASPOL podejmuje liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju społeczności lokalnych, zwiększenia efektywności energetycznej oraz zmniejszenia wpływu efektu cieplarnianego na środowisko naturalne. Flagowym przedsięwzięciem firmy jest Forum Rozwoju Efektywnej Energii (FREE) o zasięgu paneuropejskim.

Udziałowcem GASPOLU jest SHVEnergy - światowy lider na rynku LPG (Liquified Petroleum Gas) z siedzibą w Utrechcie (Holandia).

Dokładamy wszelkich starań, aby być źródłem przyjaznych ludziom i środowisku rozwiązań energetycznych. Dlatego oferujemy najczystsze z paliw kopalnych do różnych zastosowań oraz możliwość ich innowacyjnego łączenia z energią odnawialną, np. solarami.

Nasi klienci znajdą także w naszej ofercie urządzenia zasilane gazem płynnym – parasole grzewcze, grille gazowe, ogrzewacze, kotły kondensacyjne a także innowacyjne gazowe pompy ciepła.

Gaspol aktywnie uczestniczy w pracach Polskiej Organizacji Gazu Płynnego

Parasole grzewcze, grille gazowe
www.sklep.gaspol.pl

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny