Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 20787

Lear

Architektoniczne detale elewacyjne
Telefon 83 343 25 06, 83 342 40 75, 0 507 147 885
Faks 83 343 25 06, 83 342 40 75
E-mail gzymsy@go2.pl
Adres Marii Skłodowskiej-Curie 7, 21-500 Biała Podlaska
Firma LEAR istnieje od 2000 roku, jest producentem lekkich elementów architektonicznych, wodo- i mrozoodpornej sztukaterii fasadowej. Produktem finalnym są gotowe gzymsy, listwy fasadowe, podokienniki, części kolumn i inne elementy fasad. Badania wykonane dla rynku rosyjskiego dały learom markę 75F (75 cykli zamrażania i rozmrażania w stanie namoczonym), czyli minimalną trwałość 35 lat w warunkach klimatu rosyjskiego. Ze względu... Czytaj więcej
Lear

Firma LEAR istnieje od 2000 roku, jest producentem lekkich elementów architektonicznych, wodo- i mrozoodpornej sztukaterii fasadowej. Produktem finalnym są gotowe gzymsy, listwy fasadowe, podokienniki, części kolumn i inne elementy fasad. Badania wykonane dla rynku rosyjskiego dały learom markę 75F (75 cykli zamrażania i rozmrażania w stanie namoczonym), czyli minimalną trwałość 35 lat w warunkach klimatu rosyjskiego. Ze względu na konstrukcję nasze produkty mają zastosowanie przy wykonaniu fasad klasycznych twardych, jak i ocieplanych zewnętrznie. Montaż elementów nie wymaga praktycznie technik innych oprócz klejenia. Firma LEAR wykonuje również łuki, opaski o dowolnym profilu i promieniu, a także elementy na zamówienie o dowolnych kształtach. 

Oprócz sprzedaży krajowej, firma eksportuje swoje wyroby do Niemiec, Rosji, Austrii, na Litwę, Białoruś i Ukrainę. Gzymsy – są to lekkie wyroby skorupowe wykonane z mrozo- i wodoodpornych polibetonitów wzmocnionych siatką z włókna szklanego, których rdzeń stanowi kształtka z twardego styropianu FS20. Wyroby te przeznaczone są przede wszystkim do montażu na elewacjach budynków (zwłaszcza docieplanych zewnętrznie) jako: gzymsy i podokienniki, obramowania drzwi i okien, poszerzenia parapetów, kasetony, głowice i bazy kolumn, bonie itp. Można je stosować do renowacji i konserwacji budynków zabytkowych (w miejsce uszkodzonych elementów, które trzeba skuć i odtworzyć w 100%), do uplastycznienia istniejących już „płaskich” elewacji oraz do nowych wykonań według projektu klienta.

Wszystkie materiały stosowane do produkcji sztukaterii posiadają odpowiednie ATESTY PZH i ITB, dlatego można je bez obaw stosować również do wystroju wewnętrznego. Są one w tym zakresie doskonałym uzupełnieniem sztukaterii, a ze względu na wygląd i asortyment elementów, doskonale pasują do wnętrz utrzymanych w rustykalnym stylu. Powierzchnia elementów jest gładka i przygotowana do pomalowania dowolnymi farbami. Firma LEAR świadczy również usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, wyceny itp.

Architektoniczne detale elewacyjne Cennik

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny