Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 62694

Saint-Gobain Construction Products Polska - Rigips

Systemy suchej zabudowy - gwarancja idealnie gładkiej powierzchni bez pęknięć
Zobacz firmę w innym dziale: Szpachle i gładzie
Telefon 22 457 14 57 (58), 22 457 14 55, 0 801 328 788 (Doradcy Techniczni Rigips)
Adres Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa
Rigips istnieje na polskim rynku od 1998 roku, zajmuje się produkcją płyt gipsowo - kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów oraz elementów zabudowy poddaszy. Rigips, jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę Rigimetr PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile Ultrastil, które dzięki... Czytaj więcej
Saint-Gobain Construction Products Polska - Rigips

Rigips istnieje na polskim rynku od 1998 roku, zajmuje się produkcją płyt gipsowo - kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz: ścian, podwieszanych sufitów oraz elementów zabudowy poddaszy. Rigips, jako jedyna marka na rynku, oferuje płytę Rigimetr PRO z nadrukowaną miarką na krawędziach, która umożliwia szybki i precyzyjny montaż. Firma wprowadziła również na rynek innowacyjne profile Ultrastil, które dzięki specjalnym ryflowaniom są o ponad 50% sztywniejsze i bardziej wytrzymałe, niż zwykłe standardowe profile.

Rigips posiada nowoczesną fabrykę produkcji płyt gipsowo - kartonowych w Pińczowie. Produkcja w Fabryce Rigips - Stawiany zawsze odbywa się z uwzględnieniem wymogów w zakresie ochrony środowiska a płyty marki Rigips produkowane są z naturalnego kamienia.

Rigips posiada sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Firma uruchomiła program Partner Rigips, do którego należą starannie wyselekcjonowane hurtownie materiałów budowlanych oferujące kompletną ofertę produktów i systemów Rigips, profesjonalną obsługę każdej inwestycji (serwis techniczny, doradztwo, logistyka) oraz bezpieczne zakupy - każdy produkt oferowany przez Partnera Rigips posiada niezbędne atesty i aprobaty.

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

Firmy funkcjonujące pod marką Rigips przywiązują bardzo duże znaczenie do profesjonalnego zarządzania jakością. Rigips Austria otrzymała certfikat ISO 9001 w 1993 roku jako pierwsza austriacka firma z branży budowlanej, natomiast Rigips GmbH z Niemiec posiada ISO 9001 od 1995 roku.

W kwietniu 2001 roku Rigips otrzymał Certyfikat Zapewnienia Jakości według normy ISO 9002:1994 w zakresie produkcji, sprzedaży i serwisu technicznego.

Po ośmiu miesiącach od uzyskania certyfikatu ISO 9002:1994 wewnętrzny system zarządzania jakością został zmodyfikowany - jest on zgodny z wymaganiami najnowszej normy ISO 9001:2000.

Systemy suchej zabudowy - gwarancja idealnie gładkiej powierzchni bez pęknięć
Cennik i oferta handlowa

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska styczeń - luty 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny