Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 152865

Baltic Wood

PODŁOGI DREWNIANE Z RED DOT DESIGN AWARD
Telefon 13 491 65 00
Adres Fabryczna 6 A, 38-200 Jasło
Baltic Wood to polski producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, który od 19 lat projektuje i wdraża kolekcje podłóg w kategorii PREMIUM, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie i designie oraz wymaganiami rynku. Unikalna strategia marki i filozofia oparta na wartościach takich jak kreacja, estetyka, jakość, perfekcja, nowoczesność, ekoodpowiedzialność - okazała się receptą na sukces! ... Czytaj więcej
Baltic Wood

Baltic Wood to polski producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, który od 19 lat projektuje i wdraża kolekcje podłóg w kategorii PREMIUM, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie i designie oraz wymaganiami rynku. Unikalna strategia marki i filozofia oparta na wartościach takich jak kreacja, estetyka, jakość, perfekcja, nowoczesność, ekoodpowiedzialność - okazała się receptą na sukces!

Podłogi drewniane Barlinek

Baltic Wood skupia się na zapewnieniu klientom szerokiego wyboru podłóg. W ofercie marki znajdują się 4 kolekcje podłóg, wykonanych z najlepszych gatunków drewna europejskiego i wybranych gatunków egzotycznych, tj. podłogi ręcznie postarzane (Timeless Collection™), ultrawytrzymałe (NoLimits Collection™), z identycznym wykończeniem na desce 1-rzędowej i klepce (Jeans Collection™) oraz w różnych rozmiarach i wykończeniach (Melody Collection™). Baltic Wood jako jedyny producent podłóg drewnianych w Polsce i czwarty na świecie został uhonorowany Red Dot Design Award w kategorii Product Design. W tym roku firma zajęła również I miejsce w plebiscycie konsumenckim „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” i zdobyła specjalne wyróżnienie – godło „Super Marka 2018” w kategorii: podłogi drewniane.

Moda na postarzanie
W tym roku absolutnym hitem sprzedażowym jest kolekcja ręcznie postarzanych podłóg Timeless Collection™, z nowością 2018 – jodełką francuską w modnym, brązowym odcieniu. Podłoga Średniowieczny Zamek została uszlachetniona ręcznie wcieranym olejem ECO oraz misternie wykonaną, ręczną fazą na 4 bokach deski. Kolejnym TOP sellerem jest znana i lubiana kolekcja Jeans Collection™, w tym roku w nowej odsłonie, desce mini o wymiarze 1080/148/13 mm i mikrofazą na 2 krawędziach deski.

Nowoczesność i bezkompromisowość
Podłogi Baltic Wood cechuje nowoczesna, trójwarstwowa konstrukcja i szybki montaż. Są to zarówno deski z warstwą wierzchnią o grubości 6,6 mm, podlegające 9-krotnej renowacji, jak i deski o grubości drewna 3,5 mm, która pozwala na 3-krotną renowację. Podłogi oferowane są z precyzyjnym złączem bezolejowym 5G lub 2G na licencji firmy Välinge Innovation lub klejowym zamkiem T&G. Unikatowym atutem podłóg Baltic Wood są perfekcyjnie wykończone krawędzie desek (square edge) gwarantujące doskonale równą powierzchnię podłogi po zamontowaniu.

Eko-odpowiedzialność
Proces produkcji podłóg Baltic Wood spełnia najbardziej restrykcyjne normy ochrony środowiska. Drewno wykorzystywane do produkcji podłóg pochodzi z lasów certyfikowanych FSC®, a produkcja podłóg odbywa się w zgodzie z normami ISO 9001 i ISO 14001. Firma korzysta tylko z komponentów chemicznych (klejów, lakierów, olejów i bejc) od producentów, którzy również przywiązują dużą uwagę do ekologii. Baltic Wood segreguje odpady i przekazuje je wyspecjalizowanym odbiorcom, a gotowe produkty pakuje w tekturę i folię, które w 100% podlegają procesowi recyklingu.

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny