Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 79436

Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Masy szpachlowe i niwelujące, produkty do układania i pielęgnacji podłóg dewnianych
Telefon 76 723 91 50.
Adres Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica
W ofercie firmy Uzin znajduje się szeroki wachlarz chemii budowlanej do instalacji i pielęgnacji podłóg. Z pochodzenia niemiecka firma dba o najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Zwykle użytkownicy pomieszczeń widzą gotową posadzkę i nie zdają sobie sprawy, jak wiele zależy od tego, czego nie widać. Bezpieczeństwo użytkowników, ochrona środowiska, wysoka jakość produktów, kompetencja pracowników... Czytaj więcej
Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

W ofercie firmy Uzin znajduje się szeroki wachlarz chemii budowlanej do instalacji i pielęgnacji podłóg. Z pochodzenia niemiecka firma dba o najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Zwykle użytkownicy pomieszczeń widzą gotową posadzkę i nie zdają sobie sprawy, jak wiele zależy od tego, czego nie widać. Bezpieczeństwo użytkowników, ochrona środowiska, wysoka jakość produktów, kompetencja pracowników stały się fundamentami, na których wyrósł sukces firmy.

Koncern Uzin Utz AG to także:

RZ

Marka oferująca produkty do profesjonalnego czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania wszystkich rodzajów podłóg. Główne cele, które przyświecają tej marce to wydłużenie żywotności podłóg oraz zapewnienie komfortu użytkownikom.

www.rz-systems.pl

PALLMANN

To marka oferująca najwyższej jakości lakiery i oleje do zabezpieczania podłóg drewnianych. Kompleksowość oferty i najlepsze doradztwo techniczne na terenie całego kraju wyróżniają markę na tle konkurencji.

www.pallmann.pl

UZIN

Sprawdzony producent najwyższej klasy chemii do montażu i eksploatacji podłóg. Uzin posiada w swojej ofercie produkty do wykonywania podłoży gwarantujące bezpieczeństwo realizacji.

www.uzin.pl

ARTURO FLOORING

Marka Arturo Flooring oferuje designerskie posadzki żywiczne. Sprawdzają się one doskonale zarówno w przestrzeni użytkowej, jak i we wnętrzach prywatnych.

www.arturoflooring.pl

CODEX

Marka proponuje wysokiej jakości kompletny asortyment dla glazurników. Szczegółowe profesjonalne doradztwo techniczne, jakie zapewnia firma, pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie dla klienta.

www.codex-x.pl

WOLFF

WOLFF opracowuje najwyższej jakości nowoczesne narzędzia i maszyny dla instalatorów podłóg. Istnieje na rynku od kilkudziesięciu lat, a swoje bogate doświadczenia przekłada na urządzenia spełniająca najwyższe wymagania profesjonalistów.

www.wolff-tools.pl

Informacje o produktach są dostępne na stronach poszczególnych marek.

Od połowy grudnia 2017 roku firma Uzin Polska Sp. z o.o. funkcjonuje pod nową nazwą: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. Zmiana ma na celu ujednolicenie wizerunku wszystkich lokalnych spółek niemieckiego koncernu Uzin Utz AG. Poza zmianą nazwy żadne inne elementy funkcjonowania tego przedsiębiorstwa nie uległy modyfikacji.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny