Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 32735

Paul Neuhaus PL

Fascynacja oświetleniem
Telefon 61 830 33 25
Faks 61 810 42 77
Adres Kotowo 54, 60-009 Poznań
Paul Neuhaus Polska jest wyłącznym przedstawicielem renomowanego niemieckiego producenta oświetlenia, firmy Paul Neuhaus Leuchten GmbH. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz produktów oświetleniowych. Głównym celem działalności jest zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb każdego Klienta. Dlatego też Paul Neuhaus proponuje lampy w różnym stylu, od prostych i minimalistycznych, po bardziej ozdobne i nowoczesne. Oferta... Czytaj więcej
Paul Neuhaus PL

Paul Neuhaus Polska jest wyłącznym przedstawicielem renomowanego niemieckiego producenta oświetlenia, firmy Paul Neuhaus Leuchten GmbH. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz produktów oświetleniowych. Głównym celem działalności jest zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb każdego Klienta. Dlatego też Paul Neuhaus proponuje lampy w różnym stylu, od prostych i minimalistycznych, po bardziej ozdobne i nowoczesne. Oferta konstruowana jest tak, żeby każdy z Klientów mógł znaleźć oświetlenie odpowiednie do upodobań i zgodne z osobistym gustem. Z łatwością można je dopasować zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych, w których oświetlenie jest integralną częścią architektury.

Poprzez opracowywanie i wdrażanie energooszczędnych produktów firma przyczynia się do zapobiegania zmianom klimatu. Dla Klientów oznacza to otrzymanie produktu, który obniża koszty zużycia energii elektrycznej i świadomość przyczyniania się do zmniejszenia presji na środowisko. Firma Paul Neuhaus zaczęła stosować coraz popularniejsze oświetlenie ze źródłem światła w postaci diod LED (light-emitting diode). Obniżanie zużycia energii i wzrost żywotności osiągane również przez stosowanie systemów niskonapięciowych (12 V).

Kompetencja i wyczerpująca informacja to filozofia, jaką firma Paul Neuhaus stosuje w kontaktach z Klientami. Zmianie uległy wzory, mody, kolekcje, źródła światła – stała pozostaje jednak FASCYNACJA OŚWIETLENIEM!.

Fascynacja oświetleniem

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny