Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 19715

Cermag

Pomysł na łazienkę z CERMAGIEM
Telefon 71 782 00 11
Adres Strzegomska 38-40, 53-611 Wrocław
Cermag od ponad 25 lat sprzedaje „POMYSŁY NA ŁAZIENKĘ”. Inspiruje, projektuje, doradza. Zgromadzona przez ostatnie dziesięciolecia wiedza z zakresu aranżacji łazienek i salonów kąpielowych pozwala firmie dobrać idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Profesjonalni Doradcy Klienta chętnie podzielą się doświadczeniem i pomogą wybrać spośród kilkunastu tysięcy produktów zgrupowanych w trzech branżach: płytki... Czytaj więcej
Cermag

Cermag od ponad 25 lat sprzedaje „POMYSŁY NA ŁAZIENKĘ”. Inspiruje, projektuje, doradza. Zgromadzona przez ostatnie dziesięciolecia wiedza z zakresu aranżacji łazienek i salonów kąpielowych pozwala firmie dobrać idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Profesjonalni Doradcy Klienta chętnie podzielą się doświadczeniem i pomogą wybrać spośród kilkunastu tysięcy produktów zgrupowanych w trzech branżach:

  • płytki ceramiczne i kamienne
  • artykuły i urządzenia wyposażenia łazienek
  • budowlane materiały wykończeniowe i dekoracyjne

Dostawcami Cermagu są czołowi producenci nie tylko z Polski, ale również z krajów europejskich: głównie z Włoch, Hiszpanii i Niemiec, jak również bardzo dynamicznie rozwijający się i najnowocześniejsi producenci z Chin.

Oferta produktowa, to przekrój najnowszych technologii, najciekawszych propozycji designerskich z całego świata i nowoczesnych trendów architektonicznych. Cermag spełnia marzenia wszystkich klientów, dostarczając im najnowsze kolekcje najpopularniejszych światowych stylistów, takich jak: Laura Biagiotti, Starck, Joop, Kenzo, Maciej Zień, najbardziej znanych, zagranicznych producentów takich jak: Imola, Casalgrande, Porcelanosa, Villeroy&Boch oraz tradycyjnych, polskich marek: Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Koło, Roca.

Zgodnie z filozofią biznesową Cermag jest otwarty na potrzeby klientów. Wsłuchując się w opinie, rozwija współpracę z architektami i rzemieślnikami. Firma dostarcza nie tylko produkty, ale przede wszystkim pomysły aranżacji wnętrza, począwszy od kreatywnego projektu, aż po profesjonalne, najwyższej jakości wykonanie.

W salonach sprzedaży firma stworzyła szeroki wachlarz gotowych aranżacji, a sprzedawcy podzielą się z klientem swoją wiedzą i doświadczeniem, które są niezbędne do stworzenia wymarzonych łazienek, ceramicznych ścian i podłóg, tarasów, elewacji, schodów itp. Cermag jest dla swoich klientów kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Najważniejsza dla firmy jest opinia klienta, dlatego systematycznie firma poddaje się ocenie poprzez badanie poziomu satysfakcji klienta.

Pomysł na łazienkę z CERMAGIEM

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny