Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 63347
Telefon 801 209 047
Adres Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Już od ponad 35 lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta tej marki wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury. ... Czytaj więcej
BRUK-BET

Już od ponad 35 lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta tej marki wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury.

Betonowe meble
Meble z betonu cechują się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne i solidnością. Stanowią wizytówkę przestrzeni takich jak rynki, dziedzińce, parki, skwery, ale znajdą również zastosowanie w przydomowych ogrodach i tarasach. Piękne betonowe kule, okazałe betonowe donice czy ławki i siedziska stanowić będą przyciągający uwagę detal architektoniczny oraz nadadzą otoczeniu elegancki, praktyczny i nowoczesny charakter.

Architektura ogrodowa
Wyroby firmy Bruk-Bet® przeznaczone do budowy elementów małej architektury ogrodowej wyróżnia unikatowy wygląd oraz wyjątkowa trwałość. Firma posiada elementy do budowy wolnostojących ogrodzeń, ale także do wielopoziomowych rabat, tarasowych klombów, murków, rozgraniczeń, obrzegowań tarasów i schodów. Ściany ABAKUS®, w nowych formatach XL od 60 do nawet 250 cm wysokości, mogą tworzyć element murowy stanowiący zasłonę widokową.

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny