Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 64349

Proventuss

Kleje i piany poliuretanowe, produkty do pielęgnacji i konserwacji podłoży ceglanych, betonowych serii ECOCHEM, silikony i inne masy uszczelniające
Telefon 022 314 44 32, 35
Adres Gizdów 6, 01-249 Warszawa
  Powiększ dokumenty Firma Proventuss Polska Sp. z o.o. jest krajowym oddziałem międzynarodowego holdingu zajmującego się dystrybucją specjalistycznych materiałów budowlanych. W zakres działalności firmy wchodzi doradztwo techniczne i dystrybucja produktów przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych dociepleń, uszczelnień i zespoleń w zastosowaniach budowlanych. W szczególności... Czytaj więcej
Proventuss
 

Powiększ

dokumenty
Firma Proventuss Polska Sp. z o.o. jest krajowym oddziałem międzynarodowego holdingu zajmującego się dystrybucją specjalistycznych materiałów budowlanych. W zakres działalności firmy wchodzi doradztwo techniczne i dystrybucja produktów przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych dociepleń, uszczelnień i zespoleń w zastosowaniach budowlanych.
W szczególności są to produkty do uszczelniania i szklenia fasad strukturalnych budynków, uszczelniania ogrodów zimowych, produkcji szyb zespolonych, produkcji okien i innych uszczelnień ogólnobudowlanych.
W ramach systemu Quality Bond firma Proventuss Polska Sp. z o.o. świadczy, jako jedyna, doradztwo techniczne i jest wyłącznym dystrybutorem silikonów Dow Corning na rynku polskim. Firma Proventuss Polska stale poszerza asortyment produktów. W roku 2008 do oferty został dołączony znakomity, szybkowiążący klej poliuretanowy INSTA-STIKTM MP Fast Cure do łączenia okładzin ściennych do różnego rodzaju podłoży, w tym bitumicznych. Proventuss Polska, w trosce o ekologię włączyła do swojej oferty serię produktów ECOCHEM przeznaczonych do ekologicznej pielęgnacji i konserwacji powierzchni ceglanych, betonowych a także usuwania zielonego nalotu.
Produkty te nie zagrażają środowisku a jednocześnie charakteryzują się dużą skutecznością. Dowodem uznania dla firmy Proventuss jest przyznane wyróżnienie podczas VII Europejskiej Giełdy Informacji Renowacyjnej EGIR 2008. Aktualnie do oferty produktowej zostały włączone unikalne na polskim rynku, pozwalające na uzyskanie pełnej barwy kolorystycznej, farby ICD do malowania szkła.
Proventuss jest autoryzowanym Dystrybutorem Technicznym produktów uznanych światowych producentów m.in. Dow Corning, Dow Chemicals, Geocel, ICD, IGK.
       

Kleje i piany poliuretanowe, produkty do pielęgnacji i konserwacji podłoży ceglanych, betonowych serii ECOCHEM, silikony i inne masy uszczelniające

Proventuss Polska Sp. z o. o
Ul. GIZÓW 6, 01-249 WARSZAWA
TEL. 022 314 44 32, 35
FAKS 022 314 44 34

www.proventuss.com

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny