Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 51276

J.P. COVER

Nowoczesna chemia budowlana
Telefon 32 469 49 70
Adres Morcinka 17, 43-417 Kaczyce
Firma J.P. COVER Sp. z o.o. jest polskim producentem ekologicznych i nowoczesnych wyrobów z branży chemii budowlanej. Na polskim rynku działa nieprzerwanie od 2005r. W tym czasie zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów oraz wypromować markę naszych produktów, co przełożyło się na zdobycie przez firmę J.P. COVER Sp. z o.o. ugruntowanej i pewnej pozycji na rynku produktów z branży chemii budowlanej. Szybkie reagowanie... Czytaj więcej
J.P. COVER

Firma J.P. COVER Sp. z o.o. jest polskim producentem ekologicznych i nowoczesnych wyrobów z branży chemii budowlanej. Na polskim rynku działa nieprzerwanie od 2005r. W tym czasie zdążyła zdobyć zaufanie wielu klientów oraz wypromować markę naszych produktów, co przełożyło się na zdobycie przez firmę J.P. COVER Sp. z o.o. ugruntowanej i pewnej pozycji na rynku produktów z branży chemii budowlanej.

Szybkie reagowanie na nowe potrzeby klientów zapewnia firmie możliwości dynamicznego rozwoju. Inspiracją do wdrażania nowych wyrobów są aktualne potrzeby sygnalizowane przez wykonawców, architektów oraz własne długoletnie doświadczenia z działalności wykonawczej.

W działalności badawczo - wdrożeniowej firma współpracuje z wiodącymi europejskimi koncernami chemicznymi oraz laboratoriami badawczymi, co pozwala nam oferować wyroby wysokiej jakości spełniające normy europejskie. Ideą firmy COVER jest szybkie reagowanie na nowe potrzeby odbiorców - wynikające z coraz większych wymogów stawianych przez rynek - poprzez dostarczanie wysokiej jakości, kompleksowych rozwiązań z zakresu chemii budowlanej.

W ofercie firmy mogą Państwo znaleźć produkty z następujących grup:

  • wyroby imitujące dawne techniki dekoracji wnętrz (Trawertyn, stiuk wenecki, tynk retro itd.),

  • specjalistyczne kleje do kamienia naturalnego,

  • preparaty gruntujące,

  • farby fasadowe,

  • farby do wnętrz

J.P. COVER się również produkcją: Tynku termoizolacyjnego TERMOCOVER® opartego w całości na materiałach pochodzenia naturalnego. Cechą wyróżniającą go od tradycyjnych systemów ocieplania (styropian, wełna) jest eliminacja płyt izolacji termicznej, na rzecz jednolitej warstwy ociepleniowej w postaci tynku termoizolacyjnego. TERMOCOVER® to technologia przeznaczona do ocieplania zarówno nowych budynków, jak również doskonale sprawdza się podczas termorenowacji obiektów zabytkowych.

Zastosowanie technologii jest nieograniczone. Może być stosowana do ocieplania budynków wykonanych z wszelkich znormalizowanych i dopuszczonych do stosowania materiałów budowlanych, typu: ceramika poryzowana (np. Porotherm, Thermopor), beton komórkowy (np. Ytong, Siporex, Termorex), pustaki keramzytowe, cegła silikatowa, cegła ceramiczna, gazobeton, beton, żelbet oraz stare mury z materiałów mieszanych. Tynk termoizolacyjny przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny