Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 32340

Mira

Systemy uszczelnień pomieszczeń mokrych pod okładzinami ceramicznymi
Telefon 32 756 00 31 (32)
E-mail info@mira.pl
Adres Boczna 8, 44-240 Żory
Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić produkty chemii budowlanej. Nasza firma Mira byggeprodukter a/s zajmuje się produkcją komponentów do betonu oraz zapraw cementowych od pięćdziesięciu lat. Nasze doświadczenie w stosowaniu chemii budowlanej budowaliśmy w oparciu o wymagający rynek skandynawski. W chwili obecnej nasza oferta obejmuje pełny system umożliwiający układanie płytek ceramicznych,... Czytaj więcej
Mira

Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić produkty chemii budowlanej. Nasza firma Mira byggeprodukter a/s zajmuje się produkcją komponentów do betonu oraz zapraw cementowych od pięćdziesięciu lat.

Nasze doświadczenie w stosowaniu chemii budowlanej budowaliśmy w oparciu o wymagający rynek skandynawski. W chwili obecnej nasza oferta obejmuje pełny system umożliwiający układanie płytek ceramicznych, kamienia naturalnego, mozaiki na wszystkich rodzajach podłoża występującego na budowie z wyjątkiem bitumicznych izolacji i mas. Ponadto w ofercie znajduje się szereg szybkowiążących samoniwelujących podkładów podłogowych.

Nasze produkty znalazły uznanie wśród firm zajmujących się wykonywaniem posadzek i okładzin w obiektach przemysłowych, centrach handlowych czy też prestiżowych budynkach administracji państwowej. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych materiałów, profesjonalne doradztwo techniczne oraz sprawną realizacje zleceń.

Świat pędzi do przodu, a my staramy się dotrzymywać mu kroku, dlatego dbamy o to, aby nasze produkty spełniały najostrzejsze wymagania techniczne i użytkowe. Oferta mira zawiera między innymi systemy przygotowania i wyrównania podłoża, systemy izolacji przeciwwodnej oraz układania płytek i innych okładzin wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, czas i bezpieczeństwo.

Technologią na którą szczególnie chcemy zwrócić Państwa uwagę jest system mira izolacji przeciwwodnej do pomieszczeń mokrych, który jako pierwszy na rynku przeszedł pozytywne badania zgodnie z ETAG 022 i uzyskał oznaczenie CE.

System ten to przede wszystkim:

  • Dla Architekta – swoboda projektowania
  • Przeznaczony na każde podłoże budowlane, również drewniane
  • Bezszwowy charakter i duża elastyczność membrany pozwala na wykonanie szczelnej izolacji w miejscach newralgicznych (łączenia elementów pracujących niezależnie). System spełnia wymogi przepisów europejskich (w tym przepisów polskich!)

Dla Inwestora – bezpieczeństwo i ekonomia

  • Trwałość i bezpieczeństwo – system testowany na 25 lat bezawaryjnej pracy (proces produkcyjny podlega kontroli niezależnego, zewnętrznego laboratorium)
  • Udokumentowana gwarancja – broszura instruktażowa poprawnego wykonania; stanowiąca jednocześnie kartę gwarancyjną
  • Ekonomia rozwiązania – pewna ochrona przy niskim zużyciu materiału

Dla wykonawcy – łatwość wykonania i pewność systemu

Wszystko to razem tworzy nową jakość izolacji przeciwwodnej pomieszczeń mokrych i podnosi standard budowlany dla tego typu materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi materiałami informacyjnymi oraz odwiedzenia naszej strony internetowej www.mira.pl

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny