Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 49140

Loba-Wakol Polska Sp. z o.o.

Wykończenie i pielęgnacja podłóg drewnianych
Zobacz firmę w innym dziale: Kleje do parkietów, wykładzin, tapet
Telefon 22 436 24 20
Adres Sławęcińska 16, Macierzysz, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Loba-Wakol Polska z siedzibą w miejscowości Macierzysz jest przedstawicielstwem dwóch wiodących, niemieckich producentów Loba i Wakol, których produkty dzięki współpracy z lokalnymi partnerami handlowymi oraz przez własne przedstawicielstwa zagraniczne dostępne są w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach. Produkty, które oferujemy są dokładnie dopasowane do wymagań Państwa branży. W naszej ofercie znajdą Państwo: Kleje... Czytaj więcej
Loba-Wakol Polska Sp. z o.o.

Loba-Wakol Polska z siedzibą w miejscowości Macierzysz jest przedstawicielstwem dwóch wiodących, niemieckich producentów Loba i Wakol, których produkty dzięki współpracy z lokalnymi partnerami handlowymi oraz przez własne przedstawicielstwa zagraniczne dostępne są w ponad 40 krajach, na wszystkich kontynentach.

Produkty, które oferujemy są dokładnie dopasowane do wymagań Państwa branży. W naszej ofercie znajdą Państwo:

Kleje budowlane, rozwiązania systemowe w zakresie zabezpieczania i pielęgnacji parkietów, podłóg drewnianych i innych okładzin, kleje przeznaczone dla przemysłu meblarskiego i producentów materacy, masy uszczelniające (compounds) dla branży opakowań metalowych, lakiery UV, lakiery ogólnego zastosowania oraz preparaty zabezpieczające drewno przeznaczone do branży parkieciarskiej. Osiągnięty efekt synergii, poprzez współpracę obu producentów w zakresie technologii i innowacji, to pewna korzyść dla Państwa.

Naszym celem jest oferowanie rozwiązań zaawansowanych technologicznie, prostych i przyjaznych w zastosowaniu dla użytkownika i środowiska pracy . Niezmienna i powtarzalna jakość jest dla nas tak samo ważna, jak zapewnienie stałej dostępności produktów, aby nasi klienci mogli pracować nie tylko wydajnie, ale i ekonomicznie.

Dzięki naszym rozwiązaniom systemowym i know-how możemy wspierać naszych klientów w ich działaniach, to nasze poczucie obowiązku.

Pojęcie Advanced Technology (A.T.) odnosi się do najnowszej generacji produktów firmy LOBA opracowanych na bazie najnowszych technologii, innowacyjnych składników i/lub charakteryzujących się ułatwionym sposobem użycia. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom produkty te są jedynymi w swoim rodzaju w branży. Produkty typu A.T. są oczywiście produktami o niskiej emisji związków lotnych (LZO <80 g/l), spełniającymi aktualne wymogi przepisów związanych z ochroną pracowników i użytkowników.

 

Wykończenie i pielęgnacja podłóg drewnianych

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny