Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 46610

Domalux

Lakiery do drewna
Telefon 71 78 80 869 lub 868, 0 800 11 33 11
Adres Kwidzyńska 8, 51-416 Wrocław
Olbrzymi sukces lakierów marki Domalux to zasługa niemal dwudziestu lat doświadczeń oraz ciągłych prac nowoczesnego laboratorium badawczego. Początki marki sięgają 1991 roku, kiedy to na rynek wprowadzony został trwały, jednoskładnikowy lakier do parkietów. Produkt ten odniósł olbrzymi sukces, a lakiery Domalux z roku na rok zdobywały coraz większą liczbę zadowolonych użytkowników. Dzisiaj są to najczęściej wybierane... Czytaj więcej
Domalux

Olbrzymi sukces lakierów marki Domalux to zasługa niemal dwudziestu lat doświadczeń oraz ciągłych prac nowoczesnego laboratorium badawczego. Początki marki sięgają 1991 roku, kiedy to na rynek wprowadzony został trwały, jednoskładnikowy lakier do parkietów. Produkt ten odniósł olbrzymi sukces, a lakiery Domalux z roku na rok zdobywały coraz większą liczbę zadowolonych użytkowników.

Dzisiaj są to najczęściej wybierane lakiery w Polsce, co potwierdzają niezależne badania*. Według nich w świadomości 70% badanych osób słowa „lakier” i „Domalux” to niemal synonimy, a aż 95% respondentów zna tą markę! Tak duża świadomość marki Domalux przekłada się na największy udział w rynku lakierów oraz umacnia niezmienną od lat pozycję lidera.* Dodatkowo potwierdza to fakt, iż ponad 80% badanych osób korzystało kiedykolwiek z produktów tej marki, a niemal co czwarty z badanych stosował je w ciągu minionego roku*.

Marka Domalux jest własnością firmy PPG Deco Polska – wiodącego producenta na polskim rynku farb i lakierów, obecnego na „Białej Liście” Wrocławskiej Izby Gospodarczej, a także członka Dolnośląskiej Izby Gospodarczej i Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, która działa na rzecz poprawy funkcjonowania biznesu w Polsce i rozwoju przedsiębiorczości w regionie.

Firma PPG Deco Polska pracuje w oparciu o certyfikat ISO 9001:2000, spełniając tym samym najwyższe standardy jakości. Jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień m.in. „Inwestor w Kapitał Ludzki” w 2008 roku oraz Godła Ogólnopolskiego Programu Certyfikującego „Firma Przyjazna Klientowi”, przyznawanego przez Instytut Zarządzania. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral, Dekoral Professional, Dekoral Gold, Drewnochron oraz Sigma.

Lakiery do drewna

 

Budujemy Dom październik 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny