Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 39380

Bona Polska

Środki do pielęgnacji podłóg
Telefon 61 816 34 60
Adres ul. Prymasa Augusta Hlonda 5, 61-008 Poznań
Bona, to szwedzka firma, która prawie od 100 lat specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych dla zdrowia i środowiska systemów do renowacji, instalacji i pielęgnacji podłóg drewnianych.Mnogość wariantów przywrócenia podłodze jej oryginalnego piękna albo nadania wyjątkowego zabarwienia W ofercie szwedzkiego producenta z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Lakiery podkładowe oferują wybór kolorytu od skandynawskiej... Czytaj więcej
Bona Polska

Bona, to szwedzka firma, która prawie od 100 lat specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych dla zdrowia i środowiska systemów do renowacji, instalacji i pielęgnacji podłóg drewnianych.

Mnogość wariantów przywrócenia podłodze jej oryginalnego piękna albo nadania wyjątkowego zabarwienia
W ofercie szwedzkiego producenta z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Lakiery podkładowe oferują wybór kolorytu od skandynawskiej bieli aż po bursztyn. Z kolei lakiery nawierzchniowe dostarczają nam wiele stopni połysku, włączając także niezwykły efekt surowego drewna oraz różne poziomy zabezpieczenia, począwszy od ochrony podłóg domowych, poprzez zabezpieczenie powierzchni narażonych na ekstremalne natężenie ruchu, jak galerie handlowe, restauracje czy muzea.

Dla tych, którzy chcieliby skorzystać ze wszystkich zalet, jakie oferuje podłoga olejowana, jak na przykład wiele wariantów kolorystycznych albo ładnie widoczne usłojenie drewna i w tym sam momencie nie tracić atutów, jakie niesie ze sobą wybór zabezpieczenia podłogi lakierem – łatwa konserwacja i bardzo wysoka odporność na zarysowania, marka Bona przygotowała rozwiązanie, olej, który można pokryć lakierem! To nowy Bona Craft Oil 2K.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo! Produkty marki Bona, jak na przykład lakiery albo środki do czyszczenia posiadają szeregi certyfikatów poświadczające bezpieczeństwo ich stosowania, typu certyfikat Greenguard, który jest wydawany produktom spełniającym najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych, a niektóre z nich Greenguard GOLD, który mówi o tym, że są odpowiednie do użytkowania w takich środowiskach, jak szkoły i ośrodki zdrowia! Z kolei Certyfikat Międzynarodowej Federacji Koszykówki FIBA potwierdza, iż bardzo wysoka jakość lakierów Bona z serii Sportive została doceniona i znajduje zastosowanie w najbardziej prestiżowych arenach sportowych świata.

Wybierz bezpieczne produkty, którym zaufali profesjonaliści na całym świecie! Wysoka jakość i trwałość rezultatów, a także bezpieczeństwo stosowania produktów koncernu Bona zostało docenione przez profesjonalistów na całym świecie, dlatego produkty te chronią podłogi drewniane w wielu prestiżowych miejscach na każdym kontynencie. Szwedzkie lakiery i oleje zabezpieczają powierzchnię drewnianą w takich miejscach, jak scena Moulin Rouge w Paryżu, Tower Bridge w Londynie, Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu, port lotniczy Kopenhaga-Kastrup w Danii, arena sportowa The Pepsi Center w Denver w USA i wiele innych. Dla prawdziwych miłośników wybielonych podłóg drewnianych stworzony został lakier podkładowy Bona White, gdzie intensywność bieli kontrolujemy zmieniając liczbę zaaplikowanych warstw. Jednak styl skandynawski, to nie tylko biała barwa, to też zachowanie efektu naturalności. Co powiecie zatem na efekt wręcz surowego drewna, jednocześnie o wyjątkowo wysokim stopniu zabezpieczenia przed zarysowaniami i zużyciem? Teraz jest to możliwe, gdy zdecydujemy się na lakier nawierzchniowy Bona Traffic Natural albo Bona Mega Natural.

 

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny