Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 69061

Blanchon Polska

Środki do pielęgnacji powierzchni drewnianych
Telefon 71 316 67 48
Faks 71 316 67 84
Adres Podwale 62, 50-010 Wrocław
Poliuretanowy lakier do parkietów SYNTILOR Sprawdzający się nawet w intensywnym użytkowaniu, jest prawdziwą innowacją techniczną, jednoskładnikowy, niezwykle odporny na zarysowania, uderzenia i ścieranie, a przy tym bezpieczny dla zdrowia o łagodnym zapachu. Przeznaczony do lakierowania każdego typu parkietu ze wszystkich rodzajów drewna. Powierzchnie nowe, stare, uprzednio lakierowane lub surowe,... Czytaj więcej
Blanchon Polska

Poliuretanowy lakier do parkietów SYNTILOR

Sprawdzający się nawet w intensywnym użytkowaniu, jest prawdziwą innowacją techniczną, jednoskładnikowy, niezwykle odporny na zarysowania, uderzenia i ścieranie, a przy tym bezpieczny dla zdrowia o łagodnym zapachu. Przeznaczony do lakierowania każdego typu parkietu ze wszystkich rodzajów drewna. Powierzchnie nowe, stare, uprzednio lakierowane lub surowe, pokryte lakierem do parkietów SYNTILOR są łatwe w utrzymaniu. Zużycie przy jednokrotnym lakierowaniu: 10 m2/l.

VITRILOR
Oparty na specjalnych żywicach akrylowych w fazie wodnej, odnawia i pielęgnuje lakierowane parkiety, w tym parkiety lakierowane fabrycznie, bez względu na rodzaj użytego lakieru. Bez zapachu, bez silikonów, nie jest szkodliwy dla zdrowia i zapobiega ślizganiu. Nie zatłuszcza parkietu i jest łatwy w aplikacji.

Olej do parkietów
Jest środkiem przeznaczonym do wykańczania i pielęgnacji parkietów, podłóg, mebli i boazerii. Wygodny w użyciu. Impregnuje powierzchnię drewna zabezpieczając ją przed kurzem, wilgocią i powstawaniem plam. Powierzchnie wykończone olejem są wygodne w pielęgnacji i łatwe do regeneracji, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Nie zatłuszcza parkietu, ponieważ nie zawiera oleju lnianego. Środek o łagodnym zapachu. Zapobiega ślizganiu. Posiada normę europejską EN713 „Bezpieczeństwo Zabawek”. Wydajność podczas jednokrotnego olejowania: 13 m2/l.

Mydło do pielęgnacji powierzchni olejowanych SYNTILOR
Umożliwia bieżące czyszczenie wszystkich parkietów i powierzchni olejowanych. W 100% pochodzenia roślinnego mydło do pielęgnacji powierzchni olejowanych jest wzbogacone olejami naturalnymi, co pozwala dodatkowo zabezpieczać olejowaną powierzchnię przy każdorazowym użyciu mydła. Mydło ma przyjemny zapach i jest zgodne z normą europejską EN 71.3 „Bezpieczeństwo zabawek”.

Odszarzacz
Żel o wysokiej wydajności przeznaczony do czyszczenia i odplamiania zewnętrznych powierzchni drewnianych narażonych na silne wahania klimatyczne. Zapewnia szybkie i skuteczne działanie eliminujące plamy i zanieczyszczenia. Szczególnie polecany przed zastosowaniem saturatora czy oleju do teku SYNTILOR.

Olej impregnacyjny SATURATOR AQUARETHANE
Profesjonalny środek przeznaczony do zabezpieczania drewna trudnego w impregnacji. Zabezpiecza przed korozją biologiczną i degradacją drewna na zewnątrz pomieszczeń. Saturator penetruje drewno, tworząc warstwę odżywczą, która nie łuszczy się i znacznie ułatwia pielęgnację zaimpregnowanej powierzchni. Jego niewątpliwymi zaletami są wygoda i łatwość nakładania, które zadowolą najbardziej wymagającego użytkownika. Wydajność podczas jednokrotnego olejowania: 12 m2/l.

INFORMACJE DODATKOWE

Pozostała oferta: impregnaty, lazury, woski do parkietu, lakiery: do drewna, dekoracji, okrętowe, oleje do mebli, oleje do mebli ogrodowych, farby: do drewna, do podłóg, zmywacze do usuwania starych powłok, rozcieńczalniki, środki pielęgnacyjne do parkietów, kity, pasty woskowe, bejce do drewna

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny