Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 26309

Murexin Polska Sp. z o.o.

Technika klejenia płytek i kamienia
Telefon 22 884 77 55
Faks 22 814 53 31
Adres Annopol 4A , 03-236 Warszawa
Wkrótce po założeniu firmy Murexin na początku lat 30-tych XX wieku, stała się ona synonimem wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnego serwisu. W roku 1995 doszło w ramach koncernu Schmidt Industrie Holding do połączenia firm Murexin z firma Furtenbach a następnie z firmą Durlin. Udało się tym samym rozszerzyć ofertę handlową o różnorodne powłoki malarskie oraz lakiernicze, firma Murexin stała się więc kompleksowym... Czytaj więcej
Murexin Polska Sp. z o.o.

Wkrótce po założeniu firmy Murexin na początku lat 30-tych XX wieku, stała się ona synonimem wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnego serwisu. W roku 1995 doszło w ramach koncernu Schmidt Industrie Holding do połączenia firm Murexin z firma Furtenbach a następnie z firmą Durlin. Udało się tym samym rozszerzyć ofertę handlową o różnorodne powłoki malarskie oraz lakiernicze, firma Murexin stała się więc kompleksowym dostawcą chemii budowlanej.

Firma Murexin w zakresie ochrony budowli oraz chemii budowlanej wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań. W ostatnich latach oddano do użytku nowe, wyposażone w nowoczesną aparaturę laboratorium oraz otworzono klika nowych filii przedsiębiorstwa. File utworzone poza Austrią są kolejnym krokiem w kierunku dalszego rozwoju holdingu oraz gwarancją sukcesu na rynku europejskim.

Jakość & Ochrona Środowiska

Jakość naszych produktów i usług jest podstawą zadowolenia naszych Partnerów. Jest to dla nas najważniejszy czynnik, prowadzący do sukcesu i wpływający na wizerunek naszej firmy.

Taki rodzaj polityki jakości obliguje wszystkich naszych pracowników i współpracowników do spełniania wymagań jakościowych, jakie stawiają przed nami przede wszystkim nasi Partnerzy, ale również ustawy i normy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.

Optymalizacja działań możliwa jest jedynie w przypadku, gdy na wszystkich poziomach przedsiębiorstwa świadomie i planowo wypracuje się odpowiednie procedury, które wprowadza się w życie na bieżąco i systematycznie. Odpowiedzialność za spójny i staranny obraz funkcjonowania firmy spoczywa w rękach każdego pracownika, począwszy od członków zarządu, skończywszy na osobach pracujących na produkcji.

Dlatego też zarząd firmy Murexin przejmuje odpowiedzialność wprowadzenia i utrzymania systemu zarządzania jakością na bazie międzynarodowej serii norm ISO 9000.

Technika klejenia płytek i kamienia

 

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny