Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 71489

Henkel Polska

Zaprawy klejce do okładzin ceramicznych
Telefon infolinia 800 120 241
Adres Domaniewska 41, 02-672 Warszawa
  Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny, dbając... Czytaj więcej
Henkel Polska

 

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza nam i naszym produktom, a tym, co my oddajemy środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.

Nasze kompetencje:

Poszukiwanie nowoczesnych, profesjonalnych i ekonomicznych rozwiązań technologicznych jest jednym z priorytetów naszej firmy. Wychodzimy z założenia, że jakość nie tylko trzeba udowadniać, trzeba ją przede wszystkim tworzyć. Dlatego z roku na rok wzbogacamy ofertę produktów, wchodzących w skład systemów Ceresit. Do stale rozszerzanych systemowych grup materiałów należą:

  • Produkty do układania i spoinowania płytek ceramicznych
  • Produkty do wykonywania i napraw posadzek
  • Produkty do izolowania i renowacji budowli
  • Produkty do napraw betonu
  • Materiały do kotwienia i montażu konstrukcji
  • Produkty do tynkowania, malowania i ocieplania budynków
  • Zaprawy i szpachlówki
  • Grunty
  • Produkty uzupełniające

Nasza firma jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) to branżowa organizacja czołowych polskich producentów materiałów do wykonywania systemów ociepleń ścian zewnętrznych. Celem stowarzyszenia jest upowszechnienie kompletnych rozwiązań technologicznych ETICS o udokumentowanej jakości, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Stowarzyszenie promuje również prawidłowe wykonawstwo robót elewacyjnych oraz standardy eksploatacji systemów ociepleń. Więcej informacji: www.systemyocieplen.pl

Szkolimy i radzimy

Firma prowadzi zakrojone na szeroką skalę doradztwo i szkolenia z zakresu stosowania produkowanych materiałów. Są to elementy wprowadzanego w 1998 roku systemu kompleksowej obsługi klienta. W Centrum Szkoleniowym Ceresitu w Stąporkowie, co roku korzysta ze szkoleń kilka tysięcy osób. Są wśród nich wykonawcy, dystrybutorzy, uczniowie szkół średnich o profilu budowlanym, ich nauczyciele, architekci oraz dziennikarze. Na terenie całego kraju pracują Przedstawiciele Techniczno Handlowi Henkel Bautechnik – do ich zadań należy doradztwo, zarówno na etapie projektowania jak i wykonywania inwestycji. Wszystkie konsultacje ze specjalistami Henkel Bautechnik są bezpłatne.

Od wielu lat pod numerem 0 800 120 241 działa bezpłatna infolinia Ceresit.

 

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny