Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 31026

Pol-Expo Eurocolor

Farby i lakiery dla budownictwa, gospodarstwa domowego, przemysłu, motoryzacji
Telefon 42 640 71 54 (55)
Faks 42 640 71 53
Adres Energetyków 1, 95-100 Zgierz
POL-EXPOjest polskim producentem farb, lakierów w aerozolu, lakierów dekoracyjnych, farb specjalistycznych, emalii ogólnego stosowania, farb i lakierów dla motoryzacji, środków technicznych, środków do renowacji i konserwacji pojazdów, kosmetyków samochodowych oraz chemii warsztatowej pod markami: EUROCOLOR, EXPOCOLOR, EUROCOLOR MOTO Cosmetics, UNIVERSAL COLOR. Produkty nasze znajdują zastosowanie w... Czytaj więcej
Pol-Expo Eurocolor

POL-EXPOjest polskim producentem farb, lakierów w aerozolu, lakierów dekoracyjnych, farb specjalistycznych, emalii ogólnego stosowania, farb i lakierów dla motoryzacji, środków technicznych, środków do renowacji i konserwacji pojazdów, kosmetyków samochodowych oraz chemii warsztatowej pod markami: EUROCOLOR, EXPOCOLOR, EUROCOLOR MOTO Cosmetics, UNIVERSAL COLOR.

Produkty nasze znajdują zastosowanie w gospodarstwie domowym (np. płyn do czyszczenia i mycia szyb, czyszczenie i konserwacja mebli, oraz nabłyszczacz do kwiatów). W budownictwie do renowacyjnego, zaprawkowego malowania elementów blaszanych, plastikowych, drewnianych z kamienia, szkła takich jak: ławki, szpadle, grabie, kosze na śmieci, skrzynki, okna, ogrodzenia, rynny, dachy z blachodachowki, itp. W dekoracji do malowania świeczników, doniczek, ram, ramek, mebli, witraży, sprzętu AGD i wiele więcej. Oferowane Państwu produkty są udoskonalane od 1990 roku i kontrolowane przez nowe technologie takie jak spektrofotometry co jest gwarancją powtarzalności kolorów zgodnych z miedzynarodową numeracją RAL.

Szeroka gama farb jest wytwarzana na bazie żywic akrylowych, alkidowych, silikonowych w wersji połysk, półmat oraz mat. Znudził ci się wystrój twojego wnętrza? Dzięki naszym aerozolowym produktom możesz to szybko zmienić i przemalować co zechcesz farbami dekooracyjnymi takimi jak złoto, srebro czy miedź o efekcie chromu, a może zmiana dekoracji w kolorze złota, srebra, z użyciem lakierów fluorescencyjnych, brokatu, farb metalicznych, lakierów transparentnych? To wszystko zależy od Ciebie my ci tylko umożliwiamy spełnienie swoich marzeń o przytulanym, miłym, wspaniałym wnętrzu.

Powodzenia !!!!!.

Jakub Krasowiak

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny