Wizyt: 8009

PROGRESS ARCHITEKTURA

Sita przemysłowe i siatki architektoniczne

Telefon 41 346 50 06 (w. 220, 222)
E-mail ogrodzenia@progressarch.com

Adres Trzuskawicka 16 , 25-851 Kielce

Firma Progress Architektura już ponad 25 lat produkuje stalowe siatki i kratki realizując ambitne projekty architektoniczne. Dzięki zdobytemu doświadczeniu sprawiamy, że najciekawsze rozwiązania są teraz dostępne dla Ciebie. Wspólnie z architektami zaprojektowaliśmy ogrodzenia gabionowe z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości produktu, o wyjątkowych walorach estetycznych. Ideą projektantów było stworzenie systemu ogrodzeń,... Czytaj dalej

Firma Progress Architektura już ponad 25 lat produkuje stalowe siatki i kratki realizując ambitne projekty architektoniczne. Dzięki zdobytemu doświadczeniu sprawiamy, że najciekawsze rozwiązania są teraz dostępne dla Ciebie. Wspólnie z architektami zaprojektowaliśmy ogrodzenia gabionowe z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości produktu, o wyjątkowych walorach estetycznych.

Ideą projektantów było stworzenie systemu ogrodzeń, który pozwoli dostosować jego wygląd oraz funkcjonalność indywidualnie do potrzeb Klientów. Ogrodzenia łączą w sobie naturalne piękno kamienia z czystą estetyką stali. Unikalny design, podkreśli niepowtarzalny charakter Twojej posesji. Uniwersalność systemu pozwala na dopasowanie ogrodzenia zarówno do nowoczesnej jak i tradycyjnej zabudowy.

Modułowa budowa daje nieograniczoną możliwość tworzenia zestawień ogrodzeń, dzięki dowolnej konfiguracji kratek i gabionów w ramach kompletnego systemu.

 

 

 

Zwiń

Metro #1

Metro #1
materiał: stal węglowa z powłoką alucynkową, malowana proszkowo liczba paneli: 25 (200 × 150...

Metro #2

Metro #2
materiał: stal węglowa z powłoką alucynkową, malowana proszkowo liczba paneli: 25 (200 × 150...

OGRODZENIA GABIONOWE VISION

OGRODZENIA GABIONOWE VISION
Przedstawiamy najnowszą kolekcję Ogrodzeń Gabionowych PROGRESS, które wspólnie z architektami...

miniGABIONY

miniGABIONY
Przedstawiamy jedyną w swoim rodzaju kolekcję koszy gabionowych wypełnionych kamieniem. Ideą...
Zobacz produkty: