Już od trzydziestu trzech lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta firmy wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury.Katalog produktów... Czytaj dalej

Już od trzydziestu trzech lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta firmy wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury.

Katalog produktów online

Laminowane kostki brukowe
Ekskluzywne nawierzchnie z linii PRESTIGE i TOP PRESTIGE firmy Bruk-Bet® dają ogromne możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdzają się zarówno na posesjach eleganckich, jak i zaaranżowanych w nowoczesnym czy rustykalnym stylu. Zróżnicowane rozmiary i grubości kostek pozwalają wykorzystywać je jako nawierzchnie podjazdów do garażu, ścieżek ogrodowych czy zabudowy tarasów. Wszystkie kostki brukowe z tej serii zabezpieczane są przed zabrudzeniami już w trakcie procesu produkcji specjalnym systemem Perlon®, określanym poprzez wskaźniki ochrony powierzchni Lamino 1, Lamino 3, Lamino 5.

Innowacyjna ochrona Perlon® kluczem do czystych nawierzchni
Innowacyjny system ochrony PERLON® polega na powlekaniu powierzchni na etapie produkcji odpowiednimi środkami modyfikowanych żywic o zaplanowanych własnościach fizycznych i użytkowych. Głównym celem skutecznej ochrony przed zabrudzeniem jest stworzenie warstwy izolacyjnej zapobiegającej wnikaniu zabrudzeń w strukturę betonu, jak również migrację wykwitów z betonu na jego powierzchnię. Nie powstają zabrudzenia zarówno pochodzenia spożywczego, po których często zostają trudne do usunięcia przebarwienia, jak i pozostałe, wynikające z codziennego użytkowania nawierzchni np. plamy smaru czy oleju czy ślady po przyklejonej gumie do żucia.

Taras marzeń
Taras, stanowiąc połączenie domu z ogrodem, powinien harmonizować bowiem zarówno z otoczeniem budynku, jak i jego wystrojem. Teraz, za sprawą nowych, wielkoformatowych płyt tarasowych z serii REZYDENCJA® projektowanie przydomowej strefy wypoczynku staje się piękne i funkcjonalne. Szczelna powierzchnia licowa elementów przywodzi na myśl najwyższej próby płytki ceramiczne, jednak ich zabudowa może odbywać się bezpośrednio na podłożu gruntowym. Unikalne perłowe wykończenie METALICCOLOR i METALIC-MIX oraz rewolucyjny system ochrony PERLON sprawią, że wykonane z ich udziałem tarasowe aranżacje staną się obiektem zachwytu gości, a właścicielom służyć będą na lata.

Płyty brukowe wielkoformatowe w formacie XXL
Formaty, kolorystyka oraz rodzaj wykończenia nowych płyt serii NOVATOR® są odpowiedzią na wciąż rosnącą popularność modernistycznego stylu w architekturze. Efekt ten z łatwością uzyskamy stosując duże, geometryczne płyty brukowe z tej serii w kształcie ponadczasowych prostokątów i kwadratów o wymiarach od 20 x 20 cm aż do wielkich formatów 60 x 120 cm. Specjalnie dedykowane dla budownictwa miejskiego, płyty brukowe NOVATOR® CITY o grubości 8, 12 i 16 cm, w zależności od wielkości formatu, pozwalają także na ruch kołowy ciężkich pojazdów technicznych i pożarniczych, dając tym samym niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne w przestrzeni prywatnej i miejskiej.

Betonowe meble
Meble z betonu cechują się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne i solidnością. Stanowią wizytówkę przestrzeni takich jak rynki, dziedzińce, parki, skwery ale znajdą również zastosowanie w przydomowych ogrodach i tarasach. Piękne betonowe kule, okazałe betonowe donice czy ławki i siedziska stanowić będą przyciągający uwagę detal architektoniczny oraz nadadzą otoczeniu elegancki, praktyczny i nowoczesny charakter.

Architektura ogrodowa
Wyroby firmy Bruk-Bet® przeznaczone do budowy elementów małej architektury ogrodowej wyróżnia unikatowy wygląd oraz wyjątkowa trwałość. Firma posiada elementy do budowy wolnostojących ogrodzeń, ale także do wielopoziomowych rabat, tarasowych klombów, murków, rozgraniczeń, obrzegowań tarasów i schodów. Ściany ABAKUS®, w nowych formatach XL od 60 do nawet 250 cm wysokości, mogą tworzyć element murowy stanowiący zasłonę widokową.

Najwyższy stopień piękna
Oferta systemów schodowych firmy Bruk-Bet® jest bardzo szeroka. Można w niej znaleźć stopnie schodowe blokowe, nawiązujące do stylowych posesji dworskich, a także stopnie narożne, łukowe i okładzinowe, które dzięki szlifowanym i śrutowanym powierzchnią licowym, doskonale współgrają z wykwintną zabudową rezydencyjną, jak również z nowoczesną architekturą. Wszystkie stopnie schodowe Bruk-Bet® gwarantują stabilne i trwałe realizacje zarówno w ogrodzie, jak i przy domu.

Zwiń

Kostka brukowa Urbanit

Kostka brukowa Urbanit
URBANIT świetnie sprawdza się zarówno w nawierzchniach przydomowych usytuowanych w zabudowie...

Kostka brukowa Promenada

Kostka brukowa Promenada
PROMENADA została zaprojektowana tak, aby móc stworzyć z niej nawierzchnię o oryginalnej...

Visio

Visio
VISIO to kostka, która urzeka prostotą kształtów ujętych w ramy klasycznych kompozycji. Przy...

Detalit

Detalit
DETALIT to zestaw złożony z 14 drobnych, prostokątnych kostek o ogromnym potencjale aranżacyjnym....

Novator

Novator
Novator® to seria wielkoformatowych płyt brukowych będąca uzupełnieniem dotychczasowej kolekcji o...

Murki Gardenit

Murki Gardenit
Dzięki bloczkom Murku ogrodowego nieregularne w swojej formie ogrodzenia stawia się łatwo i...