Wizyt: 28226

Bruk Sp. z o. o.

Płyty tarasowe

Telefon 32 456 09 70
Faks 32 456 09 71
E-mail bruk@bruk.info.pl

Adres Nowa 28 / G , 44-352 Czyżowice

Bruk spółka z o.o. z Czyżowic jest wiodącym producentem kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej w Polsce południowej. Na rynku jesteśmy nieprzerwanie od ponad 16-stu lat. W podstawowej ofercie naszej firmy znajdują się m.in. kostka brukowa, płyty tarasowe, bloczki drogowe, płyty ażurowe, krawężniki, obrzeża i betonowe bloczki fundamentowe. Nasza firma doskonale łączy w sobie... Czytaj dalej

Bruk spółka z o.o. z Czyżowic jest wiodącym producentem kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej w Polsce południowej. Na rynku jesteśmy nieprzerwanie od ponad 16-stu lat. W podstawowej ofercie naszej firmy znajdują się m.in. kostka brukowa, płyty tarasowe, bloczki drogowe, płyty ażurowe, krawężniki, obrzeża i betonowe bloczki fundamentowe.

Nasza firma doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w produkcji kostki brukowej jest dla nas powodem do dumy oraz świadectwem wiarygodności i rzetelności jaką zostaliśmy obdarzeni przez naszych klientów. Jako firma nowoczesna możemy pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą techniczną, która gwarantuje naszym klientom w pełni profesjonalną obsługę. Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości świadczonych usług, wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz system zarządzania przedsiębiorstwem oparty o Lean Manufacturing.

Gwarancją utrzymania wysokiej klasy produktów jest stały nadzór działu kontroli jakości. Wszystkie surowce używane do produkcji poddawane są rygorystycznej selekcji oraz badaniom laboratoryjnym. W trosce o dalszy rozwój firmy realizujemy inwestycje w zakresie nowoczesnych technologii produkcji kostki brukowej i płyt tarasowych oraz ciągle poszerzamy ofertę asortymentową o nowe wyroby, co spotyka się z uznaniem i uhonorowaniem firmy nagrodami i tytułami: Przedsiębiorstwo Fair Play 2009, Gepard Biznesu 2009, Brązowy Filar Budownictwa- Targi Twój Dom w Bielsku-Białej, Złoty Laur Budownictwa- Targi Budownictwa w Nowym Targu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługi w zakresie doradztwa i projektowania. Wykonujemy projekty zawierające specyfikację materiałową i cenową zgodnie z najnowszymi trendami w aranżowaniu nawierzchni z płyt tarasowych i kostki brukowej. Nasi projektanci przygotowują wizualizacje oparte o Państwa sugestie na wygląd przydomowego ogrodu, podjazdu czy tarasu. Sugerują odpowiednie rozwiązania i dobór materiałów, aby kształty, kolory i rozmiary wybranych wyrobów były pięknym uzupełnieniem lub ciekawym kontrastem do otoczenia w zależności od zamierzonego przez Państwa efektu.

Szeroka oferta firmy Bruk sp. z o. o. obejmująca wielość kształtów i kolorów daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dobry projekt w połączeniu z właściwym doborem materiałów sprawi, że Państwa otoczenie będzie piękne i niepowtarzalne, ciesząc zmysły każdego dnia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bruk.info.pl

Płyty tarasowe

Zwiń

Unique Stone

Unique Stone
Szlachetne płyty tarasowe Unique Stone o gładkiej nawierzchni można dowolnie zestawiać w wybrane...

Unique Stone Callisto

Unique Stone Callisto
Górna warstwa szlachetnych płyt tarasowych Unique Stone Callisto została uszlachetniona...

Unique Stone Larissa

Unique Stone Larissa
Szlachetne płyty tarasowe Unique Stone Larissa to płyty których górna warstwa wzbogacona została...

Mesa Verde Tigre

Mesa Verde Tigre
Osoby urzeczone dziką drapieżnością natury docenią kolorystykę szlachetnych płyt tarasowych Mesa...

Mesa Verde Lava

Mesa Verde Lava
Szlachetne płyty tarasowe Mesa Verde Lava są pełnym ciepła, namiętnym połączeniem gorącej...

Mesa Verde Luna

Mesa Verde Luna
Dla osób ceniących piękno klasycznej elegancji polecamy szlachetne płyty tarasowe Mesa Verde Luna...

Mesa Verde Solar

Mesa Verde Solar
Szlachetne płyty tarasowe Mesa Verde Solar to słoneczny, ciepły i subtelny kolor kojarzący się z...