Wizyt: 19640

AQUAEL Janusz Jankiewicz Sp. z o.o.

Urządzenia i akcesoria niezbędne do założenia i pielęgnacji oczka wodnego, LEDDY - autonomiczne lampy solarne, VENTUS - elektrownie wiatrowe

Telefon 22 644 76 16
Faks 22 643 64 83

Adres Krasnowolska 50 50 , 02-849 Warszawa

Oświetlenie stawów i oczek wodnych WATERLIGHT

Oświetlenie stawów i oczek wodnych WATERLIGHT

W tej grupie produktów znajdujją się lampy WATERLIGHT LED PLUS  - nowość w ofercie AQUAEL, WATERLIGHT L-50 i WATERLIGHT QUADRO.

Oświetlenie WATERLIGHT LED PLUS nowość! – nowoczesna podwodna lampa oświetleniowa, która wykorzystuje energooszczędną technologię ledową. Zastosowanie wysokowydajnych diod LED pozwala na znaczne ograniczenie emisji ciepła i zmniejszenie nagrzewania się lampy podczas pracy. Może być ona stosowana zarówno pod, jak i nad wodą. Zużywając łącznie zaledwie ok. 5 W energii elektrycznej, emituje światło o jasności porównywalnej z 20-watową tradycyjną żarówką. W komplecie znajdują się cztery filtry barwne (żółty, zielony, niebieski i czerwony), które pozwalają tworzenie różnorodnych efektów świetlnych w oczku wodnym lub jego otoczeniu.

Oświetlenie WATERLIGHT L-50 przeznaczone są do oświetlania stawów ogrodowych. Dzięki wymiennym filtrom świetlnym umożliwia stworzenie wielobarwnej iluminacji w ogrodzie.

Oświetlenie WATERLIGHT QUADRO (4x10 W) przeznaczone są do oświetlania stawów ogrodowych. Dzięki wymiennym filtrom świetlnym umożliwia stworzenie wielobarwnej iluminacji w ogrodzie.

Wiecej