Wizyt: 16253

Boryszew Erg

Płyny do instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, solarnych, grzewczych i pomp ciepła

Telefon 46 863 02 01
Faks 46 863 00 96
E-mail ergolid@boryszewerg.com.pl

Adres Sierpnia 106 , 96-500 Sochaczew

Boryszew – firma z tradycją! W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy swoim klientom bogaty asortyment produktów, stale utrzymując silną i stabilną pozycję na rynku.Tradycyjnym przedmiotem działalności firmy Boryszew jest produkcja środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych (środki chemiczne służące przetwarzaniu polichlorku winylu). Boryszew to jedyny polski producent z ponad pięćdziesięcioletnią... Czytaj dalej

Boryszew – firma z tradycją! W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy swoim klientom bogaty asortyment produktów, stale utrzymując silną i stabilną pozycję na rynku.

Tradycyjnym przedmiotem działalności firmy Boryszew jest produkcja środków pomocniczych do przetwórstwa tworzyw sztucznych (środki chemiczne służące przetwarzaniu polichlorku winylu). Boryszew to jedyny polski producent z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji płynów niezamarzających do chłodnic samochodowych Borygo®, wytwarzanych na bazie  glikolu monoetylenowego i glikolu monopropylenowego.

Oferta Boryszew to również wyroby skierowane do sektora budowlanego – siding i podsufitka, wykonane z polichlorku winylu oraz drzwi zewnętrzne, wewnątrzklatkowe, techniczne i gospodarcze, a także niezamarzający płyn na bazie glikolu etylenowego do instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, solarnych, grzewczych i pomp ciepła.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Boryszew!

Zwiń

Płyn Ergolid A

Płyn Ergolid A
Niezamarzający płyn stosowany do układów chłodniczych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych,...

Płyn do układów chłodniczych Ergolid Eko

Płyn do układów chłodniczych Ergolid Eko
Niezamarzający płyn stosowany do układów chłodniczych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych,...